bugün

her halttan cinsi anlam çıkarmaya çalışan abazanları hayretleri izliyoruz sayın seyirciler. bence bir kızın bir şey yapmasına gerek yok adam zaten zaten nefes alsın yeter mantığı ile yaşıyor.

o değil de, kızlar lütfen sokak ortasında da yemeyin yani şunu, biraz itici duruyor.
"mejak almak isteyen zırto istediği mesajı alır o kız mesaj filan vermek istemiyor. her medeni insan gibi dondurma almış ve yiyiyor.
bize her yer sokak, bize her şey dondurma.
ye beni yerim seni.
abazan erkeğin herşeyden pay çıkarmaya çalıştığı gibi bu durumdan da pay çıkarması gerektiğini düşündüğü durumdur.Aşağılık mahlukat duvarda bir delik görse gidip oraya ...
yatakta da dondurma yiyebilirim mesajıdır.
sen de dondurma ye , beynine biraz kan gitsin.
mezarda karıncalar yiceğine gel de amcalar yesin lafını akla getiren bayandır.
"Hava çok sıcak, soğuk bir şeyler çok iyi gelir." dir.
Sokakta dondurma yiyen kızın vermek istediği mesaj diye Bi mesaj türü yoktur. Er kişi ne yöne çekerse tabi.
"hava çok sıcak ve ben dondurmayı tabakta değil, yalayarak yemeyi zeviyorum" dur.
buranın trolleri bile sığır amına koyim.
Sakso çekmek istediğini belli ediyordur.
Isterseniz kafamizi bile cikarmayalim pencereden? Cinsel acligin afrikasi ülkemin okumus cahilleri.
cok iyi yalarim mesajidir. anlayana. eger ki boyle gozlerinizin icine bakarak yaliyorsa abov. kotu seyler olabilir.
Neden dondurma ile mesaj veriyor? Mesaj hakkı mı bitmiş?
tecavüzcülere, sapıklara, aklı pisliklerle dolu olan haya yoksunu insanlara verdiği insanlık mesajıdır. erkek yiyor da o niye yiyemesin? kadınlar bize allah'ın emanetidir kuran'a ve hz. muhammed'in hadislerine göre.
dondurma yiyor işte ne yapsın amk.
Dinden bihaber olduğunu vurgulamaktır.
"Temmuz ayında darbe olacak." mesajıdır. Bu Kıyağı da herkese yapmam ha. Hadi eyv.
Dondurmayı seviyorumdur.

Su iğrenç geyikler bir bitmedi. Dondurma yerken hala imali imali yüzüme bakan hanzolar var. Tiksinçler !