1. ?.
  terbiyesiz damgası yememek için orhan pamuk'un açılacak olan masumiyet müzesinde bu işi yapabilirler.. çünkü dediğine göre orası istanbulda öpüşecek yer bulamayan çiftlere edebiyen açık olacakmış...

  (bkz: masumiyet müzesi)
  3 ... player
 2. ?.
  doğal bir çifttir. sokağın ortasında french kiss yapılmadığı sürece doğal karşılanabilir. özellikle iki kızın öpüşmesi muhteşem bir olay olur.
  3 -2 ... bidasi kerim
 3. 0.
  samanlık sevişenin döneminden sıkılmış sokaklar öpüşenin hareketine dahil olmuş çiftlerdendir.
  3 ... celsus
 4. 1.
  eve kadar dişini sıkamamış ya da daha müsait bir yer bulamamış çifttir...tabi daha müsait bir yer arama ihtiyacı hissetmemiş de olabilirler...

  (bkz: tanım)
  1 -1 ... impala
 5. 2.
  (bkz: cami de opusen ateist)
  2 ... damdaki deli
 6. 3.
  Sonuçta türkiye bir ortadoğu ülkesidir. türk kültürü arap kültürünün etkisi altındadır. bu topraklarda avrupa'da olduğu gibi rahat davranmak ne yazık ki mümkün değil. yanındakini sevmek, öpmek gibi eylemler türk insanı tarafından ahlaksızlık olarak algılanıyor. ne zaman ki kafa yapımız avrupa düzeyine ulaşır, o zaman rahatlarız. aksi taktirde 600'lü yıllarda gezinmeye devam ederiz.

  (bkz: muhafazakar türkiye)
  -1 ... mhertalian
 7. 4.
  türkiye'yle kamboçya'yla alakası yok efenm bunun. insanın gözünün içine baka baka, kız arkadaşıyla beraber, kasıtlı olarak, kalabalığın kanıksaması için, kalabalık adına yapılan eylemlemlerin hazırlayıcısı çift bu. el ele gittiğin sinemada sırana oturup öpüşmek daha uygunken, ortam daha müsaitken kendini millete kanıtlama çabasına girmek ne diye. gösterişçi olmadığımızı ispatlamak için yobaz olduğumuzu kabul edeceksek sizi biraz daha batıya alalım. izmir'in de batısına.
  1 -1 ... kobayashe
 8. 5.
  (bkz: öpüşmeyi terbiyesizlik olarak algılayan yazarlar)
  ... brian o conner
 9. 6.
  birbirini seven iki insandan oluşan terbiyesiz çifttir...
  1 ... korlerulkesindeaynasatanadam
 10. 7.
  (bkz: sokaginda oral seks yapilamayan ortadogu ulkesi)
  -1 ... kobayashe