bugün

dokuzuncu nesil yazar.

e: işbu başlık sadece yazarı betimlemek amacıyla açılmış olup, karıştılan başlığa gitmek için: soğan ekmek
kimyonu çok seven yazar, hoşgelmiş. koştursun.
hoşgelen 9. nesil yazar. inşallah kaynanadır.
(#17684504) maddiyata önem veren yazar.
aç ve sefilim sayın yazar!

edit: jigolo olduğunu düşündüğüm yazar. *
(bkz: yine mutfağa soktun kardeş)
en yakışıklı sözlük yazarlarından biri sanırım.
çok da efendi bir çocuk.
sohbeti de güzel.
entryleri de gayet okunası.
sevgiler, saygılar.
bir kişi de dememiş ki oğuzhan uğurun süpersonik şarkısı diye aynı zamanda 9. nesil bir yazarmış, hoşgelmiş.
sanırım badem bıyıklı bi ergen. abilerine ergen diyecek kadar da saygısız ayrıca. herkesi kendisi gibi sanıyor garibim. ama merak etmesin ergenlikten çıkınca normale döner. yani inşallah, umuyorum. çünkü bu kafayla bi ömür ergen kalabilir. vitamini eksik doğduysa demek ki. sorarım sana ey ergen, fenerbahçemizi siz mallardan savunmak trollük mü?

edit: ah kıyamam bi de eksilemiş. *
bana seri eksileyen sensin diye iftira atmış ergen. bak daha önce ne yazmışım kendisi hakkında, ''merak etmesin ergenlikten çıkınca normale döner. yani inşallah, umuyorum. çünkü bu kafayla bi ömür ergen kalabilir.''
Eve gidince donuza ekleyeceğim gıcık. Küstüm.

edit: iyi adammış bu. ehe.
Kendisini tanımadığım dokuzuncu nesil yazar. Hoş geldin için de geç kaldım sanırım ama profiline açıp baktım. Güzel entryleri var, okuyoruz beğeniyoruz efendim, durduramıyoruz kendimizi. *
(bkz: aldırma gönül aldırma)
gariban zevkidir. nikte hayat bulmus.
yalnız olmayan yazardır.
biz daha ölmedik leyn
saygısız ve imansız olan yazar. sözlükte dil bilgisi vermekte.
(bkz: klavye delikanlısı)
Doğru tespit yapan dokuzuncu nesil beyefendi bir yazardır.
dokuzuncu nesil troll.
Hayal gücü hayli gelişmiş olmakla birlikte olmayan şeyleri varmış gibi göstermekte üstüne kimseyi tanimayacağım yazar.
fakirlik temasıdır.
bir süre nickini görmek istemediğim yazardır.

üzerine alınmasın, soğana olan aşkımı yenmeye çalışıyorum bu aralar çok kötü kokuyor çünkü ve bu nick o süreçte hiç yardımcı olmuyor. *
oyunu hdp ye veren '' tip'' lerden heralde. ondan böyle laflarıma , entrylerime atlıyor , soluğu nickaltımda alıyor..

lan ''genco'' ; senin gibi kandırılmaya müsait ''tip'' ler yüzünden barajı geçtiler.

amk.
Nickini benim gibi mobilden alan yazardır.
domates tuz diye devam eden menü.
Afyon a çomar diyen yazar.

Kendisi oslo da yaşıyor herhalde amına koyim.
Eğlenceli bir oğuzhan uğur şarkısıdır.