bugün

iste hangi kizlari?

Slav dedigin karadeniz’de yasiyor, biraz da baltik’da.

Ben de karadeniz’de yasiyorum. Samsun’a, ordu’ya, girasun’a (a ile) gelen ukrayna’lilar, bulgar’lar, rus’lar goruyorlar kendi memleketlerindeki benzer bir kultur var.

Turk-rus evliliklerine bakin. Sonra Hangi yorelerden olduklarina bakin. Anlayacaksiniz.
ırklar farklı ırkları beğenebilirler bu gayet normaldir ve olması da gerekendir.
mesela slav kızlar türk erkeklerini beğenirler. bir slav erkeği evcimen değilken türk erkeği eşine ve ailesine daha düşkündür. aile kavramını bilir. bir slav erkeğine göre daha kolay yönetilebilir ve ikili arasındaki kimya tutabilir.
slav erkekler ise kızları beğenirler. çünkü erkekler için saydığım özellikler kadınlar için de geçerlidir. türk kadınları anaçtır, ve slav kadınlarına göre biraz daha duygusaldır. fakat slav kadınları erkeklerini daha çok sahiplenirler. bıraktıkları zaman da tam bırakırlar.
Çok normaldir.
adı üstünde slav işte, ne beklersin ki...
Gerçekten çok doğru önermedir. Geneli esmer gülümsemesiyle ısıtan buz dolabı gibi durmayan sıcak kadın seviyor yani türk kadını.
türk erkeklerinin slav kızlarını beğenmesi durumunun aynısıdır.
elften bırakının orclara ilgi duyması durumudur.

edit: oo eksilere bak. mordor rahatsız.
türk erkeklerinin slav kızlarını beğenmesinden farkı yoktur.
Beğense ne değişir ki. Türk kızları hayatlarında kaç tane slav erkeği görebilecek. Oturup çekirdek çitleyip kıvanç izler bi de facede üç beşinin sayfasını beğenirler.

Arda için zorla futbola ilgili görünmeye çabalayan 'dişi'ler var bu ülkede. Allah muhafaza.
Bıyıkları çok beğeniyorlarmış, köse ya bunlar..
saçlarını ve bakımlılıklarını beğeniyorlar. güzellikte kendi kızlarını beğenirler. birebir görüşmelerde edinilen bilgidir.
coca cola ile çiğköfte de yer bunlar.
slav erkeklerinin türk kızının güzelini gördüklerinden kaynaklanan durumdur.

sıkı durun tespitin kralını yapıyorum. *

şimdi slav erkeği çok nadir istanbula düşer genelde kıyı turizmine akarlar, ben hiç esenlerde, gaziosmanpaşa cumhuriyetinde, gebze gazilerde slav erkeği görmedim. o salav erkeği de gaziler, gaziosmanpaşa kezban hayanını görmedi.
slav erkeğinin tanıdığı türk kızları zaten türünün en kalitelileri.
volkan patlamasiyla ayni seydir ilk duman sonra iste neyse anladiniz artik.**
bi kaç tane örnek olarak gerçek kızlarımızdan * göstermemizle sona erecek durumdur.
(bkz: davulun sesi uzaktan hoş gelir)
doğru önermedir efendim.
Erkek arkadaşım slav ve slavların ana vatanı kabul edilen bir ülkede yaşıyorum. Kendileri herbiri birbirine benzeyen kızlardan bıkmışlar. Türk erkekleri nasıl slav bayanları beğeniyorsa dünyanın çoğu ülkesinde olduğu gibi slav erkekler de türk bayanlarını beğeniyor.
Slavlar fikir degistirmeden degisim teklif edilebilir.
bilmukabele.. biz de onların kızlarını sevmekteyiz.
her şey karşılıklı biz nasıl başka ülkedeki kızları seviyorsak ordaki erkeklerde bizim kızları seviyor.
komsunun tavugu komsuya kaz gorunurmus misali , evet turkiyede tatili geciren bir cok rusdan duydugum seydir .
bir sırp erkeği olarak katılmadığım önerme.
doğru olabilitesi yüksek olgudur.önceki senelere kadar türk kızlarını küçümseyen ben bile yurt dışına gittiğimde karşılaştığım türk kızlarının olağanüstülüğüyle etkilenmedim desem yalan olur.insan sormadan edemiyor ulan bütün güzel türk kızları yurt dışına mı kaçtı ya da belli bir eğitim seviyesini geçip belli bir sosyo-ekonomik özgürlüğü olup modern olan türk kızları mı güzeldir onu bilemeyeceğim..ama yurt dışında tanıdığım rus kızlarına fark attıkları kesin.türk kızlarının tek eksikliği reklam,abartı değil gerçekten söylüyorum tamam rus kızları belki güzelleri de çok ama esmeri kumralı farklı fiziksel özelliklerde olanları var mı yok!! ama bizde öyle mi her çeşit türk kızı mevcut esmeri,kumralı,sarışını hatta kızılı,kıvırcığı vs vs...özellikle geçmiş dönemlerde biraz gerçek biraz alay çok başlıkta dalga geçtim türk kızlarıyla ama şimdi utanıyorum o başlıklardan.. akdeniz ikliminin kızları kesinlikle dünyanın en iyileri,,klasman olarak italyan,ispanyol,lübnanlı,israilli,yunanlı,fransız gibi akdeniz klasmanında yer alsalar da latinlerle çekişirler kesinlikle... ee bu kadar iltifattan sonra nerde artılar bakayım.. *
(bkz: tüm kadınlar çiçektir)
(bkz: balkan kadınları daha çiçektir)
beğenebilirler efendim. bizim kızlarımız da gayet güzel olabiliyorlar.he slavlar daha güzel tabi ama bizimkiler de iyidir bok atmayın olm.
edit: güzele güzel diyen bir erkeğim. kız mısın la diye mesaj atanı sikerim.