bugün

slav erkeklerinin türk kızlarını beğenmesi

doğru olabilitesi yüksek olgudur.önceki senelere kadar türk kızlarını küçümseyen ben bile yurt dışına gittiğimde karşılaştığım türk kızlarının olağanüstülüğüyle etkilenmedim desem yalan olur.insan sormadan edemiyor ulan bütün güzel türk kızları yurt dışına mı kaçtı ya da belli bir eğitim seviyesini geçip belli bir sosyo-ekonomik özgürlüğü olup modern olan türk kızları mı güzeldir onu bilemeyeceğim..ama yurt dışında tanıdığım rus kızlarına fark attıkları kesin.türk kızlarının tek eksikliği reklam,abartı değil gerçekten söylüyorum tamam rus kızları belki güzelleri de çok ama esmeri kumralı farklı fiziksel özelliklerde olanları var mı yok!! ama bizde öyle mi her çeşit türk kızı mevcut esmeri,kumralı,sarışını hatta kızılı,kıvırcığı vs vs...özellikle geçmiş dönemlerde biraz gerçek biraz alay çok başlıkta dalga geçtim türk kızlarıyla ama şimdi utanıyorum o başlıklardan.. akdeniz ikliminin kızları kesinlikle dünyanın en iyileri,,klasman olarak italyan,ispanyol,lübnanlı,israilli,yunanlı,fransız gibi akdeniz klasmanında yer alsalar da latinlerle çekişirler kesinlikle... ee bu kadar iltifattan sonra nerde artılar bakayım.. *
güncel Önemli Başlıklar