bugün

entry'ler (201)

hande erçel

Çok güzel bir kadın. Farklı bir albenisi ve çekiciliği var. Standart kalıpların disindaykende balıketli hali de cok güzeldi. Ancak türk insanı her şeye bir kulp bulduğu için diğerlerinden onu farklı kılan özelliklerinden vazgecti. Yanakları onu o yapan bir özellikti ancak su an daha keskin yüz hatlarına sahip. Ancak her şartta çok güzel.

mine tugay

Son günlerde Türkiyenin en güzel kadını olarak sosyal medyada sıkça paylaşılmasına anlam veremediğim ünlü. Ben mi körüm acaba diye düşünüyorum. Ancak güzelliği abartılacak seviyede değildir, kaldı ki türkiyenin en güzel kadını değil. Çok daha güzel türk kadınlar varKen bu denli abartılması garip. Sokağa çıksan 10 dk içinde çok daha güzel kadınlarla karşılaşırsın. Ortalama güzelligi olan bir kadın.

sevgilisi varken yoldaki kızlara bakan erkek

Karşısında ilik gibi sevgilisi dururken bakmasına anlam verilmeyen erkektir. Hem sevgilisini üzer hem de sevgilisini zor duruma düşürür. Bu durum yüzünden oturup ağlamışlığı bile vardır sevgilisinin.

sevişme teklifi alınsa yapılacaklar

Biraz düşünceli olunuz. Sonuçta insanlar bin bir türlü cinsel yolla bulaşan ciddi hastalık taşıyor. Bel sogukluğu, frengi, hpv, hiv, aids ve niceleri. Korunmak da yetersiz olabiliyor. Ne kadar çok eşlilik o kadar risk.

laptop dan anlayan yazarlar

görsel
Arkadaşlar laptopum böyle bir hata verdi hiç bir tuş çalışmıyor açma kapama düğmesi de çalışmıyor hiç müdahale edemiyorum. Anlayan yazarlar yardım lütfen.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Ben gece seni düşünerek uyumuyorum. Hayallerimde sen yoksun.

asla cinsel ilişkiye girmezsen milyardersn deseler

Asla Cinsel ilişkiye girmemeyi kabul edip milyarder olmayı tercih ederim.

yazarın nickine göre tipini tahmin etmek

O eli cekiyosun: Kumral bronz tenli yeşil gözlü güzel uzun ombreli saçlı. Burnunda hızma kullanan küçük bir dövmesi var.

Usualsuspects: marjinal kemik gözlüklü siyah saçlı kaslı esmer yakışıklı.

T bag: kumral sarışın arası, yakışıklı bakımlı gür saçlı uzun boylu inci dişli.

aşırı makyajın tanımı

Şu kontür dedikleri olay. Kaş doldurma. Takma kirpikler. Kıpkırmızı pespembe rujlar. Kopkoyu farlar. Allık basılmış yanaklar.
Ama canlı ve fresh gösteren hafif makyajlar hoştur.
Edit: imla.

suriyelilerin türk kızlarına asılması

Suriyelilere vatandaşlık verilmesin bu ne ulan. Toprağımıza kadınımıza göz dikmişler.

sözlük kızlarının en son satın aldıkları şey

günlük ped ve yoğurt.

evlilik sonrası seks hayatı

bir yakınımın özel hayatını paylaşmak istemem ama 3 yıllık evli ve eşiyle sevişmeleri çok çok azalmış. ayda bir kere oluyormuş.. o da kadının zorlamaları şekilden şekile girmeleriyle.
evlilik erkekdeki isteği azalta azalta sonradan yok olur hale getiriyor sanırsam.
evlilik öncesinde ise başbaşa bir yerde kalsalar kızın üzerine atlayan tipte bir erkekti.
bir çok evlilikte bu sorun maalesef var evliliği bitiren büyük sebeplerden.

yazarların kız çocuğu olursa koyacağı isimler

şirin efenim.

sözlük kızlarının saçları

Bok gibi saçlardır.

sözlük kızlarının saçları

Hepsi boktan saçlardır.

hoşlanilan erkeğin tweetini favlamak

Nedensiz gerçekleştirilmiştir.

balık etli kızlar vs zayıf kızlar

Zayıf kızlardır.

sözlük yazarlarının içtiği sigara markaları

Winston blue slim.