bugün

en taş.aklı haber kanalıdır.
tüm kanallar özhan canaydın'ın ölüm haberini duyurmasına, hatta doktorunun açıklamsına rağmen sky türk geçtiği altyazıyla hala hayatta olduğunu ısrar ediyor. ısrar ediyor diyorum çünkü şu an bu entryi yazarken bile altyazı geçmeye devam ediyor. bu nasıl bir angutluktur anlamadım doğrusu.

edit: 00.49 itibariyle düzelttiler. çok hızlıymışsınız amına koyyim.
diğer haber kanalları (ntv, cnn türk) modayla sinemayla ilgili haberler vermeye devam ederken son dakika haberi olarak bugünkü elim saldırıyı ilk olarak duyurup canlı yayına geçmiştir. diğerleri yaklaşık 1 saat daha bu "önemli" moda ve kültür sanat olayları ile iştigal edip sadece altyazılarla yetinmişlerdir. bu bakımdan takdir edilesi ama herhalde başbakanın bugün değindiği uslu medya tanımına girmeyesi bir haber kanalıdır.
haber görüntülerini yayınlarken sürekli bir beat yayını yapıyorlar. sanki bir gaza getirelim daha bir irkilsinler der gibi. lan imkb 675 puan düşmüş bana niye dım dım dım yapıyorsun? git maliye bakanına hazineye filan dım dım yap.
görevini layikliyla yaptigi için büyük ihtimalle yakinda büyük sikintilarla karsilasacak olan kanaldir. serdar akinan' in kanli gözleriyle yaptigi açiklamalar ve sordugu sorular, oy kullanirkenki yaptigi konusmadan anlasiliyor ki basbakani oldukça rahatsiz etmistir.
(bkz: araf/#2333502)

ayrıca şu aralar piyasada bulunan en iyi haber kanalıdır. doğan, doğuş - sermaye, ja schön ikircikliliği turkcell haricinde ön plana çıkmadı. sağ olsunlar.
bi ihtimal "göktürk" anlaminda olabileceğini dusundugum kanal adi
bir mayıs programları ile takdir toplamışlardır. gazetecilere tek tek bağlanarak paylaşım yaptırmaktadırlar an itibariyle. tebrik ediyoruz.
gün itibariyle 170 çalışanından 41'inin görevine son verilen kurum.
kaliteli haber kanalı. edirne de normal bir antenle izlenebilecek kanal. istanbul da ise uyduya muhtaçsınız.
naklen yayınlarda güçlü bir tv kanalı. içerik tekdüze olsa da yayın kaliteli.
serdar akinan gibi medya malı olmayı reddedebilen cesarette insanları,nihat genç gibi değerli ve kanı deli aydınları bünyesinde barındıran delirmiş kanal.
Saynur hanım gibi bu işi en iyi yapan haber sunucusuna sahip tv kanalı.
12650 4250 5/6 H - YATAY BATI frekansından izlenebilecek haber kanalı.

edit: ne demek efendim rica ederim *
öğle sonrası haber bültenlerinin gözümde kat be kat anlam kazandığı, son zamanlarda aralıksız seyrettiğim haber kanalı.

(bkz: selvi naz fettahoğlu)