1. 1.
  isveç çıkışlı olmasına rağmen finlandiyalı melodic death metal grupları tarzında müzik yapan sağlam bir grup. finlandiyalı olsalardı çok daha sağlam diyebilirdim.
  3 ... eternal moonlight of autumn
 2. 2.
  Windows Mobile ve Symbian tabanlı cep telefonları için web tarayıcısıdır. sunucu tabanlı olduğundan oldukça hızlıdır. symbian 60 telefona sahip olup da flash tabanlı siteleri görüntüleyemeyenler için alternatiftir.
  ... myosotis
 3. 3.
  Timeless Departure albümlerini yere göğe sığdıramadığım ama yeni albümleri Esoterice ısınamadığım melodic death metal grubu. isveçli bir grup olmalarına rağmen bildiğin finlandiya müziği yaparlar. klavyeler bolca kullanılır. son albümlerinde progressive öğeler daha fazla kullanılmıştır.
  2 ... gertas
 4. 4.
  sayfanın istenen noktalarına zoom yapma özelliğiyle fark yaratan mboil web tarayıcı.
  ... onurude
 5. 5.
  5800 xpressmusic ile youtube vb. sitelerden video izleyemeyenlerin imdadına koşan mobil web browser.
  ... materyalist imam
 6. 6.
  n81 ile nette video izleyebilmemi kolaylaştıran tarayıcı.
  ... fb3535
 7. 7.
  (bkz: man in the middle)

  güvenlilik gerektiren işlemlerin bu tarayıcı üzerinden yapılmasını önermiyorum.
  1 ... pandora
 8. 8.
  en iyi performansı nokia e serinin blackberry formundaki telefonlarında vermiştir. onun dışında çok methedemeyeceğim.
  ... onurude
 9. 9.
  Lostun 3 sezonunu sayesinde izledigim tarayıcıdır.Flash eklentisi vardır,youtube gibi yasaklanmıs siteleri acabilir; marifetlidir işte...
  ... wanquen
 10. 10.
  1 temmuz 2010'dan itibaren türkiye'de kullanılamayan mobil web tarayıcı. gerçi sadece türkiye'ye özel bir durum değil bu. "Skyfire 1.X will no longer be supported outside of North America and Western Europe effective July 1st, 2010." şeklinde bir açıklamaları var. (tamamı: http://www.skyfire.com/focus-geography-and-skyfire-1-0/)
  1 ... push the tempo