bugün

türkiye'de darty mağazalarında satılmaya başlanan kulaklık markası. ses kalitesini denemedim ama tasarımlarıyla epey ilgi çektiğini duymuştum. http://www.darty.com.tr/e...;pmin=49.9&pmax=189.9
mükemmel tasarımları olsa da bu kulaklıklar çok çabuk bozulduklarından tarafımca şiddetle tavsiye edilmemektedirler. (dört kez deneyimlendi.)
kulağınızın içine giren, yani en içine giren kulakları kesinlikle tavsiye edilmemektedir. zira bu kulaklar pek ergonomik değil, abuk sabuk anlarda pıt diye kulaktan çıkıyor. bir sıkıntı var. reggea temalı olanları cazip olsa da uzak durun diyorum ben buradan. ayrıca gerçekten çabuk bozuluyorlar. eğer evde merakla bir kediniz varsa, onun kulaklığın kabloları üzerine atacağı birkaç pati bile kulaklığınızı malulen emekli etmenize yetecektir.
tasarımlarıyla göz boyayan modelleri mevcut. en büyük sıkıntı ise çok çabuk bozulması özellikle "chops bud" modeli, kablosuna dokununca statik elektrik çarpıyor. dış görünüşe aldanıp alınması tavsiye edilmez uzun ömürlü değil.
sağlam hoparlörleri olan firma. bass mükemmel.
bir kulaklık fetişisti olarak skullcandy aviator kullanıyorum. bu 15. kulaklığım falan. beatsdende dinlemiş biri olarak. ben çok memnunum. tasarım olarak gerçek anlamda güzel. aviator pilot falan filan şekil şukul. yalnızca nasıl anlatsam. mesela michael jackson - billie jean bir sağ bir sol çalışan alt yapılı şarkılarda 2. gelen sound daha düşük volumlü telefonda dinlerken sebebini bilmiyorum. sony headphone umda böyle bir problem yok. yani eksiklik. ben bu kulaklığı neden tercih ettim çünkü basstan kulaklarım ağrısın istedim. fiyatıda abartı değil performansa göre. tabi çok fullerseniz patlıyor sesler ona bir şey diyemem. ses mühendisi değilim tabiikide ama tecrübeye dayalı olarak herkese önerebilirm bu modeli.
Skullcandy Crusher adlı bir modeli mevcuttur. isminden de anlaşılacağı üzere basstan maksimum performans nasıl elde edilebilir sorusunu temel alarak üretilmiştir. Kablosuz ve çok klas bir tasarımı var. Oyun kulaklığının veremediği sesi verdiğini bizzat test ettim. ama kablosuz bir kulaklık olduğu için belki ses kalitesi olarak en iyi değil ama dünyanın en iyi kulaklıklarından biridir. çok kaliteli olduğu için çok dikkatli kullanılması gerektiğini söylemek lâzım. Kulaklığın yastıklarının dış yüzeyine tırnağınızla şöyle bir hafifçe tıngırdatınca bile metalik bir ses duyuluyor. yani çok narin bir yapısı olduğunu söylemek mümkün, çok dikkatli kullanılmalı. Bu arada Crusher'ın beyaz renkli olanının tasarımı efsâne.. Aynen içi kahverengi deriyle kaplı bir BMW gibi.. Beni üzen tek şey ise kutu içinden çıkan üç aylık bedava YouTube Premium kuponunun bir senedir kullanma tarihinin bitmiş olması ve daha da kötüsü bu Türkiye'nin bu kampanya kapsamı dışında olmasıdır. Çok üzücü gerçekten.. Eligibility restrictions and terms apply muhabbetinde 3 aylık free YouTube Premium kampanyasından ABD, Avustralya, Yen Zelanda, Meksika, Kanada (Ne hikmetse burda da Quebec hariç diyerek ayrı bir faşistlik yapmışlar) UK, irlanda, Norveç, Avusturya, Fransa, italya, ispanya, Rusya, isviçre, Norveç Finlandiya Almanya'nın faydalanabileceğini yazmışlar. Ulan üşenmemişler tek tek yazmışlar.. sen dev bir markasın bu ülkeler dışındaki insanlara köpek muamelesi çekiyorsun.