bugün

(bkz: Beyle)

Sevgiler.
arkamdan vurularak.

(bkz: herkese güvenen insan)
Cinayete kurban giderim herhalde. Açıklama olarak da "susturamadik" derler.
Cilt kanserinden. 35 yaşında.
wingsuit yaparken dağa kafa atıcam.*
nasıl yaşadıysanız öyle ölürsünüz. onurunuzla yaşayın onurunuzla ölün.
beyin kanamasından tık diye. evet efenim genetik gibi bir şey.muhtemelen 50-55 yaş arası.
Kalp krizi.

Babam ve babası da öyle gitmiş.
çok yaptığım her seferinde banane burda ki kurallardan diyip, bana karisamazssiniz benim adımda bu ben gelemem böyle şeylere derken bicaklanmak.
düşman mermisiyle. evet.
Ben kesin yanlışlıkla öleceğim. Bu sakarlıkla ya yanlışlıkla camdan düşerim ya da kaza kurşunu kim vurduya giderim.
Erken yaşta trafik kazasından gibi içime doğuyor.
kesin iş üstündeyken gidecez, gidişat onu göstermekte. *
Düşününce aklıma hep kalp krizi gelendir.
Pisi pisine ölmekten korktuğumu var sayarsak büyük ihtimal; Kaldırımda yürürken bir Arabanın çarpması, depremde Göçük altında kalmak, yolda kafaya bişey düşmesi, açık rögar kapağından düşmek, hastanede yanlış müdahale, lunaparkta aletlerde ölmek vb. Bir şey olacaktır.
(bkz: korktuğunun başına gelmesi)
yalnızlıktan gibime geliyor .
Kuruntudan, kendimi yiyip bitirmekten, üzülmekten dolayi ictigim o sigaralar beni kanser yapip öldürecektir. Bi an önce kuruntularimdan uzaklasmaliyim.
Ya giyotinle ya da kanim vucudumdan cekilirken oluyor oldugu hissetmek onu sessizce karsilamak isterdim baska turlu olmek istemiyorum nedense.
Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz... (Mirkât, 1/332)

(bkz: allahu alem)
insan en çok hangi ölüm şeklinden korkarsa o şekilde ölecekmiş, yani öyle diyorlar.
kanser gibime geliyor. içimize ata ata içeride neler dönüyor takip edemiyoruz artık...
Yalnız bir şekilde.
Sözlük başında kuruyarak.
Yüksek derece aşktan sebastian .
düşündükçe korkutan bir soru değil mi? bir arabanın altında,ya da bir yerler de kalp krizi geçirirken..