1. 0.
  görsel olarak sözlük mantığında blog sitesi. aklınıza gelen herhangi bir konuda köşe yazısı veya aforizma yazıp, her blog sitesinde olduğu gibi görsel, video veya müzik ekleyebiliyorsunuz. diğer kullanıcılar da yazınıza yorum yapıp oy veriyor. aynı zamanda bir forum ve anket kısmı da mevcut. yazım konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar için de 'yazar okulu' özelliği eklemişler.

  işin en güzel tarafı her sözlükte gördüğümüz türkçe yoksunu ergenlerden itinayla korunuyor. yazarların çoğu edebiyatçı ve duygularını yazarak ifade etmeyi yaşam tarzı haline getirmiş insanlar. köşe yazılarının hemen hepsi okunası, yapılan yorumlarda eleştiri almak insanı sinirlendirmekten ziyade geliştiriyor. yetkili arkadaşlar çoğu moderatörün aksine komplekssiz ve çalışkan insanlar. kendilerine ait olmayan yazıları da twitter ve facebook'ta paylaşıp yorumlarını dile getirmekten gocunmuyorlar.

  son birkaç yıldır sosyal medyada takip ettiğim en orijinal platform desem yalan olmaz. yazmak isteyen, okunmamaktan şikayet eden herkese açık.

  edit: yeni fark ettim, kullanıcıların birbirine verdikleri oylar toplam puanı etkilemiyor. toplam puanın yazdığın yazı sayısına göre belirleniyor. güzel.
  3 ... funkymonarch
 2. 1.
  yazar olmak için binbir dereden su getirmenizi isteyen site.(bu binbirdereden getireceğiniz su da siteye katkı sağlıyor sadece)

  sanki ulusal gazetede köşe veriyorlar.

  kalsın efem.
  1 ... koreantiger