bugün

4:19'da başlayan,yine jonny greenwood abimizin eseri olan lazer silahı sesleri* ile azan,azdıran şarkı.
3:04'te eş zamanlı olarak başlayan ''the rain drops'' bölümü ve jonny greenwood abimizin elektronik atağıyla coşan,kopan,çılgın atan şarkı.
Sit down, stand up
Sit down, stand up
Walk into the jaws of hell (Sit down)
Walk into the jaws of hell (Stand up)
Anytime (Sit down)
Anytime (Stand up)
Sit down, stand up
Sit down
We can wipe you out anytime (Stand up)
We can wipe you out (Sit down)
Anytime
Anytime
Stand up, sit down

and The rain drops...
diğer adı snakes & ladders olan şarkı.
thom yorke un arka arkaya 46 defa "and the rain drops" dediği ve dinleyeni çıldırttığı şarkı.
+.....sit down. stand up. sit down. stand up. sit down. stand up. sit down. stand up. sit down. stand up......
- hakkı yoruldum artık. ben uzanayım sen üstüme çık. ne bu ya sabahtan beri.
+ ya sıdıka ingilizcemin gelişmesi için. yani ben rusçayı da böyle söktüm
- ne dedin sen!!!
+ sıçtık.
deve cüce oyununun ingilizceye çevrilmiş hali olabilir.ingilizler metafordan hoşlanmıyor olabilir çünkü.otur kalk derler,sonra ingiliz çocukların hayal dünyası gelişmez.oysa türk minikler bu oyunu oynarken kendini gerçekten deve yahut cüce sanarlar.bu yüzdendirki türkiye cennettir.sonunu bağlayamamakta tabi ki pazartesiye mal edilebileceği gibi,kişinin stajer olmasına da verilebilir.
beyazın sahnede yaptığı stand up, tv de yaptığı sit down. hatta sit down please.. bir de sit com var. o da üzerinde yapılaşmaya izin verilmeyen internet sitesi demek. bi nevi caretta caretta sitesi yahut tarihi eser sitesi yani.
ayrıca bir de çok saçmalayanlarolabilir bunun sebebide pazartesi günü olması, uykusuz olmaları, boy problemlerinin olmasıdır...
radiohead'in hail to thief albümünün 3. şarkısı.