bugün

ıssız adaya düşen ve kurtulma umudunu yitirdikçe balataları sıyıran bünyelerin birisinin bulması umuduyla şişe içine tıkıştırarak denize bıraktıkları alternatif mesajlardır.

-kim şampiyon oldu?

cem uzan:hindistan cevizi 1 ytl olacak
(bkz: bir anket bile dolduramadan gittim)
(bkz: anket mi var) . o zaman kurtarın beni...!!!!
+son isteğimdir.... hunlu'yu mod yapın lan *
robinson crusoe dan:

"cumaya gittim, gelicem."
+git uludag sozlukteki siseyle denize bırakılan alternatif mesajlar baslıgına bak. oradan en begendıgın mesajı al. bu sısenın ıcıne bırakıldıgını farzet, illa denizin ortasında buldugun sisenin içinde bir mesaj olması kaygısı taşıyorsan. öptüm.
tosun karadan sonra denizde de hizmetinizde.
rakı şişesinin içinden çıkan kağıt:
-marlboro
+8 tane cillop gibi hatunla bu adaya düştüm beni kurtarmaya gelenen .mına korum.
- şarap bitti a.q
"bu not bir uzaylı tarafından yazılmıştır ve sadece dünyalıların vereceği tepkiye dair deneydir.
notu okuduğunuzda tek ayağınızın üzerinde zıplayarak yukarı doğru bakın, biz oradayız."
biçiminde bir nottur.

yapılmıştır. ancak şişe herhangi birisinin eline geçmiş midir, bilinmez.

yine de bu, kardeşimle benim yıllarca tek ayağının üzerinde zıplayıp yukarı bakan bir adamı hayal edip, gülmemizi engellemedi..
- oy pusulam muhurlu zarfin icinde olmak uzere ektedir, gereginin yapilmasini arz ederim. *
- maymunlarla evrim teorisini kurcaliyoruz, bana condom gonderin, acil. *
- okeye dorduncu, besinci ve hatta altinci ve yedinci bayan kisilikler ariyoruz. *
- sozluk beni yazar yap gozunu seveyim. **
- bu mesaji alipta nokia sarzi gondermeyenin ... *
- eklendi: "sozluk_formati.doc" <mesaj gonderilsin mi?> [tamam] *

gibisinden bir insan normalde siseyle denize ne mesaji birakir ki alternatifte biraksin dedigim mesajlardir.
şehrin göbeğindeyim, yanıltmak için şişe attım. * *
seviyeli bir muhabbete ne dersin?
bu notu bulduğun şişe varya, sana girsin.
-"karşıdaki ıssız adada kalıyorum şişiye viski doldurup yollarsanız sevinirim. white horse olsun lütfen : ) ."
lütfen dileyecek olduğunuz üç dileği arka sayfaya yazıp şişeyi tekrar denize atınız.

not:istediğiniz dilekten başlayabilirsiniz.
"cumaya girdim gelicem"
(-)meşgul.
"bilader şu parayı al iki kısa 2001 bir de kibrit yollayıver. hadi gözünü seveyim."
'sizi allah kucaklamış'
yerliler beni zkmeden gelin.
(bkz: sözlük bana kız bul lan allahsız)
sizin yapacağınız geminin taa...
sen bu şişeyi bulduğunda ben çok uzaklarda olacağım.