bugün

kalemine bayıldım.
epey zaman sonra sözlüğe girdikten sonra, hakkında yazdığım entrylerin beğenildiğini görünce şaşırdığım eski bir uslu çocuk. uçup gitmiştir uzaklara sanırsam.
nickine bayıldığım yazar. hoş gelmiştir.
Sözlükte birinin gizlenmiş beni takip ettiğini düşünüyorum uzun zamandır. Bir çeşit ifşa olma paronayası. Bir an acaba bu kişi o olabilir mi diye düşündüm. Geçmişini araştırdım resmen. Girdiği entryleri okudum. Sonunda yanılmış olduğumu anladım üzülerek. Nitekim adam ahmet kaya dinliyormuş, oysa benim aradığım kişinin dinlemek isteyeceği son parçadır efendim. * * *
bizi görmüştür *
(#12989175) * açık ve net, kendini bilen ve bana ilk hoşgeldin'i diyen yazar. (bkz: iadeyi ziyaret)
nicki çok güzel. şirinleri. hoşgelmiş. şirin gelmiş.
şimdi sol frame'de nickini görünce, bayramını kutlamayı unuttuğum eski şirin bir dost. * *
nickaltıma girdiği entry ile yüzümü gülümseten * yazar. baktım da takip de edilmesi farzmış meğer.
kendini kandırsın o, dediğim yazar. * şaka tabi. * * *
nicki hoşuma gitmiş yazar. hoşgelmiş.
yardımsever bir yazar.
inanılmaz entryleri olan tatlı badim, iyi ki var entrylerini okurken kendimi bi bahar akşamı ankara caddelerinde yürüyor gibi hissediyorum.
şirinlerin sonunda: "dikkatlice dinlerseniz gargamel'in çığlıklarını duyabilirsiniz; ve uslu bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz." sözünü kendine ilke edinmiş yazardır.
televizyon izleyen çocuktur. **
tanımadığı birisinin derdini dinliyecek kadar iyi niyetli, sözlüğe yakışan yazar.
inanç sahibi gönül insanı, devir abinin sözlükteki muadili* takiptesin güzel insan, karma seninle olsun.
düşünceli ve başarılı yazardır.
yeşil ışıklı halleri * tebessümlere sebep yazar.
(bkz: sinirlerigorunencocuk)
(bkz: sinirlerigorusencocuk)
3.defa dikkatli okuduğumda geldiğim sonuç
(bkz: sirinlerigorenuslucocuk)*
hoşgelmiş efenim.
sol framede adeta şahin k etkisi yaratan yazar.*
--------------------------
sirinlerigorenuslucocu
k (1)
--------------------------
yeni tanıştığım dinlemesini seven , sohbeti hoş yazar.
gülmesi güzel, kızması güzel.
(bkz: #4354139) ;)
çok değerli bir sırdaşım.allah yolunu açık etsin.