bugün

içten pazarlıklı insandır. iç hesaplar yapar ve işine nasıl gelecekse öyle hareket eder. tehlikelidir efenim bu insan. iyi niyetli görünür ama çıkar peşindedir. size yardım eder görünür ama işin ucu ona dokunuyordur. elinizden tutar ama öyle kolay bırakmaz. zor gününüzde yanınızdadır fakat aklından kim bilir neler geçmektedir. **
sinsi-lesi sikilesi insandır.
vicdansızdır.
çıkarcı bencil sadece kendini düşünen insandır.
Uzak durulmasi gereken insanlardir..Bunlar kadar icten pazarlikci insan yoktur..Ne kadar iyi gorunmeye calissalarda her zaman cikar pesindedirler..Surekli susarlar sadece dinlerler..Yani boylerinden dost olmaz..
Var bir tane hala kurtulamadım. Bu tip insanlar çevre yapma derdinde olur. Seni kullanıp farklı meslekten insanlarla dostluk kurma meraklısı olabilirler. Bir insan hakkında önce eleştiri yapıp nefretini belli ederken, bir Bakmışsın kısacık zaman içinde onlara ziyarete gitmiştir. Tehlikeli insanlar kısaca. Allah şerlerinden korusun.
Tek kelimelik tanımıyla; korkak .
Sinsi, insanların en fenasıdır. Neden mi ? iyiyi bilirsin, kötüyü bilirsin ve ona göre davranırsın. Ama sinsiyi bilemezsin. Dost değildir ama dost gibidir. iyi değildir ama iyi gibidir. Yanında değildir ama yanında gibidir. Sınırlarınızı koruyun, sabotaj eylemleri düzenlerler.
Genelde kısa boylu olur.
Sinsi olduğunu görüngülerinden anlayamayacağınız insandır. insanlar memelidir, plan yaparlar. Memeli olmayan türler zihinlerinden çok güdüleri ile hareket ederler, davranışlarını saklayarak var olma şanslarını arttırırlar. Memeliler, zihinsel etkileri aşırı gelişmiş olduğu için sosyal varlıklar olmak zorundadırlar ve davranış sergilemeden iletişim kurduklarında kafaları karışır. Bir yılan plan yaptıysa hareketsiz durur ve kamufle olur, bir insan plansız ve güvenilir durumda ise bunu belli etmek için sessiz ve sakin davranmaya çalışır.
adı johnny olabilir...