bugün

benim vücudum, benim tenim demektir.
6 yıl once hayatıma giren bok edip içine sictigim, nereden toparlayacagimi bilemediğimden hayatıma devam etme yoluna gittiğim ancak bir türlü aklımdan çıkmayan, blog sayfası açip yazılar yazma isteği uyandırmış sonrasında umudumu kaybedip sayfayı sildirmis, beni çarpmış isim. bende de bir bok yemissem ve istemeden de olsa gözden dusmussem iyicene zikip atma gibi huy var. neyse, sinem adı duyuyorum bütün modum degisiyor. bu isme sabaha kadar yazarım okumazsiniz. herhalde basit ve aşağılık görmediğim aksine kendimi öyle hissettiren tek kadın.
(bkz: ala geyik)
iyelik ekli sine.
msn zamanında ki ilk sevgililerimden birisinin adı.
bir seyyidhan kömürcü şiiri.

yüzünün üzülmeye çalışmış yerlerinden bahsediliyor
güya gövdenin ve sesinin başına su gelmiş, inanmazdım
herkesle hançersin de kendinle adın çıkmış sanki
kalbini özenle kırmışsın bütün eşyanın, ummazdım

incirin öte hatrı suyun kuşkusuz fikriyle üzgünüm
dilemiştim ki en çok kar yağmasın bu kış
bu kış kalp suyumla ıslanmasın yastık
dilemiştim ki yoktur aşk
bu mutlak hasar bu mükemmel hata
bu belki mümkün bir kusurdur sinemdeki
ama ödü varsa umru da var insanın ayarı gibi
anladım sanki, devlet neden şarap kullanmaz
neden en uzun suya en sessiz uzanır yüzün
neden en çok üzülmüş üzümün adı şaraba çıkar

sonra madem insan kal adında bir beladır
insan dalgın bir belgedir kendisiyle hayat arasında
neden eve dönmekten ibarettir hayat
neden bazen simsiyah bir doğruyla denilir
devletin ve allah’ın en iyi fikridir kış
bütün evlerin en mükemmel hatasıdır baba

başka incirin yarasını başka incir de bilmez gibi
talandır bu herkesle herkes olmak
kopan umur, ufalan ödün adıyla
iki lekenin birbirine dağılmasına sadece aşk mı denir
diğer zeytinin diğer zeytine fethi gibi
dilerim herkesin vaktiyle adı sinem olan uzun bir yasa değer eli
sinem!

o kadar
o denli
bazen orospu olurlar.
https://www.youtube.com/watch?v=Gu6S2Up5Yw0
2005 yazına yanılmıyorsam irem'den hayalet sevgilim'le beraber damgasını vurmuş şarkıcı.hortumla bahçe sularken arkadan yaz yağmuru çalardı.
bu zamana kadar, iki kez gördüğüm kız isimi.

birisi sarışın mavi gözlüydü, ilkokul da 19 mayıs gibi zamanlar da atatürkü bıyık takarak canlandırırdı, aklıma o geldi biz erkekler tabi gidip soruyorduk hocam niye o ?, sarışın mavi gözlü de ondan.
Yanimda yatan arkadasimin ismidir.
bir kız ismi. yüzleri genellikle yuvarlak olur ve bu yüzden ay yüzlüdürler. küçük gözleri vardır ama tek küçük olan şeyleri de gözleridir zaten. boyları ortalama olup ajda bardağına benzerler.
En sexsqksi isim.
ilerde grup kurabilirsem albümüme koyacağım isim.
Fırat Tanış'ın da söylediği gibi " Yani Olmuyor " kelimesini hayatıma katan insanın ismi.
başlarda gayet iyi olan ama sonradan garip hal ve hareketlere bürünen kaçılması gereken kız ismi.
hayatımda tanıdığım en sıcak bayan isimlerinden biri.3 sinem tanıdım hayatımda,biri ilkokuldaydı pek hatırlamıyorum sessiz sakin içine kapanıktı. ancak diğer ikisi de iyi niyetli,sevecen ve ilginç bir şekilde kıvırcık saçlı kızlardı. gelecekte başlarına neyin geleceğini bilemem,ama mutlu olmalarını ümit ederim her zaman.hak ediyorlardı çünkü.
güzel bir hatun ismidir. yok la isim olarak güzel değil, sinem güzel. yani, adı sinem olan hatun güzel. ismi o kadar değil. yahu mahmut hoca! ben bu ismi ne zaman duysam, bana birşeyler oluyor. tamam tamam. sen de güzelsin ismin de.*
bazen siğnam da deniyor ve 4 nala kaçıyor, insan.
kobal ların sinem var bi tane.
akla o geliyor ilk. rol falan yapan.
tanıdığım birkaç fahişenin (gerçek fahişeler alınmasın) ortak ismidir.
güzel bir kız ...
genelde kaşar, problemli, mide bulandıracak derecede tripli, birazda salak olan kızların ismi.
oy sinem mi sinem mi yar yar sinem mi sinem mi oy sinem mi sinem mi yar yar sinem mi sinem mi... böyle böyle örüntü şeklinde devam eden türküdür.
yaz mevsiminde kalabalıklaşan, piyasası canlanan illerdeki sinem isimlilerden uzak durmak lazım hele de kankası burcu ise hiç bulaşmamak lazım mottosunu akla getirir.
Kız isimlerinin en güzeli.
güncel Önemli Başlıklar