bugün

Öldürmüyorum ama çok vızıldadığında yakalayıp 5-6 saniye avucumda tutuyorum. Süründürdü ama öldürmedi gibi bir şey oluyor ama işe yarıyor çünkü bıraktığımda direk kaçıyor. Evet.
sinekleri öldüren orospu çocuğu ise sinekliği kim icat etti.

görsel

saatler sonra gelen edit:

anneme sordum baban ilk ve son olacak yavrum dedi. o yüzden öldürmeye devam.
Sinek öldürmenin serbest olması, tepki gösterilmemesi üzerinden hayvan haklarını eleştiren faşist orospu çocuğu beyanı. O zaman adam sana der ki bak sinek öldürdüm kimse takmadı. Ama insan öldürdüm millet galeyana geldi. iki yüzlü orospu çocukları bık bık. Be amına kodumun aptalı zaten kendi eleştirini kendin çürütüyorsun. Git biraz düşün. Anlayacaksın.
Şüphesiz, zararlı bir canlıyı kendinden uzak tutmak için en etkili yöntemi uyguladı diye annesine küfür edilmesini haketmeyen insanlardır. Günahı da sevabı da öldürene yazılacak, ucu sana dokunmaz. çok hayvansever geçiniyorsan al evde besle sivrisinekleri, karasinekleri ama kutsal değerlere küfür etme.
Evine milyarlarca larva bırakan sineği bırakında öldürsün. Öküz gibi ürüyor eşşeoğlu eşekler. Soyunu kurutmuyoruz ya.
Öldürdüğüm sivrisineklerin cesetlerini tavanda bırakıyorum. Yeni gelen sivrisinekler burda kimin patron olduğunu görmeli ve ayağını denk almalı. Sen dersin or*spu çoçuğu ben derim ertesi günkü finali için uyku uyumaya çalışan insan evladı.
şeref yoksunudurlar. bakıyorum da raid lobisi rahatsız... *
Allahın adını anıp aynı cümlede orospu çocuğu lafını kullanmak da ayrı ironi. Ateistlere malzeme veriyon malın oğlu.
sinek beni sokunca niye ceza vermiyolar lan o zaman. böyle adalet mi olur cık cık..
öldürmeden önce sevin öyle öldürün.
insana zarar vermediği sürece canlıları öldürmek doğru değildir. Ancak insana zarar veriyorsa ve öldürmekten başka bir çare de kalmamışsa, bu durumda bahsedilen hayvanlardan en uygun bir şekilde kurtulmak için girişimde bulunmakta inşallah bir günah olmaz.
Bu bağlamda yerde kıvranan bir hayvanı uygun bir yere koyup kendi kendine ölmesini sağlamak daha doğru olabilir. Ancak öleceği kesin gibi gözüküyorsa öldürmek uygun olur.
kaynak : http://kuranrehberi.net/
görsel
Böyle düşünüyor olması muhtemeldir.
Kovunca gitmeyi bilsin arsızlık yapmasın sinek de.
yazarın bu sözle olta atıp herkesle kafa bulduğu başlık, güldürdü beni sağolsun. kendisinin öldürdüğü sineklerin haddi hesabı yok.
sana hastalık taşıyacak seni rahatsız edecek gece kulağına kadar gelip uykudan uyandıracak sonra öldürdün diye küfür edecen yok öyle birşey.
(bkz: sineğin öldürülmesine karşı çıkan orospuçocuğu)
e sivrisinek orospu çocuğuna dadanıp da onu mıncık mıncık ettiyse orospu çocuğu da öldürür napsın?? orospu çocuğu diye sinekler tarafından saldırıya uğramayı hak ediyor mu?

ayağımdaki ödemi gören olaydı dün neden daha atak davranmadın diye sorardı mesela. 5 dakikada vücudumun her santimetrekaresine çıkartma düzenleyen sivrisineklerin yaşamaya hakkı olabilir. ama ben kaşıntıdan intihar edecek duruma geleceğime öldürürüm bir saniye içim sızlamaz. salak saçma hayvanseverlikler çıktı ya. ben üstün ırkım arkadaşım bana zarar veren hayvanı öldürürüm. ki bu yalnız ve ancak sivrisinektir. hayvanları severim yoksa sineklerin başka türlerine bir garezim tok açarsın pencereyi gider de kan emici bu iğrenç yaratıklar ölmeyi hak ediyorlar. 15 sinek ısırığım da kafa sallıyor şu anda.
Daha az önce bir sivrisineği avucumun içiyle yakalayıp daha sonra bağıldığını görünce kıyamayıp camdan attım umarım uçabilmiştir.

Not : seni 30 yerinden ısırsınlar,gecenin bir yarısında uyandırsınlar ve balkonda pusuda beklesinler ama sen onlara kan bağışı yap.
hele hele yaz gecelerinde bok varmış gibi vız vız dolaşıyorlar ya.

alacaksın bir tanesini, ibret-i alem olsun diye bir kanadını koparıp, boynuna misina bağlayıp asacaksın tavana. uçacak uçacak yorulup geberecek. diğerlerine de ibret olacak.

şaka şaka.

karasineklerin bir pisliği yoktur. ayrıca yaşadığınız yer veya siz pis değilseniz zaten size gelmezler. gelirlerse de bir zararları olmaz.

sivrisinekler özellikle yazlık yerlerde evet çok can sıkıcı olabiliyor ama lütfen öldürecekseniz de adam gibi sineklikle öldürün ya da off moff sürün bir şeyler yapın. yeter ki o kasaplarda bulunan mavi ışıklı elektrik sobasıyla çatır çutur kızartmayın garipleri...
Çakmak manyetosu ile sinek öldüren beni zerre etkilememiştir. Çok zevkli oluyor valla.
(bkz: dathndach) onlar uzaylı sinek değil.
Genşler çok alkol almayın abinizi dinleyin.
sineği canlı şekilde 2,5 litrelik kola şişesine koyup kanatı kırılana kadar şişeği sallıyorum ve sinek topallayınca derin dondurucuda 15 dk. dondurup şişeyi sallayıp tak tak ses çıktığında sineği canlı canlı dondurmuş ve öldürmüş oluyorum ve bunu her yaz mutlaka yapıyorum.
sinek saldırmadan bizde dokunmuyoruz herhalde. bize önce onlar vurdu...

(bkz: meşru müdafaa)
sanki biz can taşımıyoruz.
görsel
Kanı değerlidir.