bugün

evet kesinlikle imkansizi istemektedir. hani kendisine sorsan kendisi de yapamaz. ama gitmis bir matematik kitabindan en zor sorulari almis gelmis onumuze koymus. her sinavda ogrencilerin yuzde doksani felaket notlar alir ama o yine israrla imkansiz sorularini sormaya devam eder. boyle hocalar da zaten hep sobaninyanindayatanevkedisine catar.
her okulda mevcut öğretmen tiplerindendir.bunlar o zor soruları sorup,biz sınavda ebesinin cebi gibi sorularla cebelleşirken kıs kıs gülerler bir de.zevk mi alıyorlar artık bilemedim ben.!düşman başına.
üniversitede anlatmadığı ve sorumlu tutmadığı konudan final yapan hocayla ilişkisi olan hocadır.
(bkz: imkansızı iste sınırsız yaşa)
(bkz: ask for more)
(bkz: just do it)
(bkz: impossible is nothing)
*
üçgenin iç açılarını isteyen hocadır.. ne yapalım arkadaşım, benim için imkansız bu!
işlemediği konudan 5 soru sorup sınavdan sonra konu hakkında soru çözmeye baslayan hocanın kuzenidir.
-hocam aklınız nerdeydi?
*em sey kem küm otur 0!*
y1= x1 +x2
y2= x2
dağılımı tekdüze dağılım olarak tanımlamış parametreleri *de vermiştir (5,20)* sonra da bizden gY(y)=? istemiştir.
şimdi bunu bulabilmek için bize tekdüze dağılımın foksiyonu gereklidir x1 ve x2 yi çekip fonksiyonda yerine yazarak birde bu denklemlerin türevini alıp dx/dy eklersek fonksiyonun sonuna soruyu çözmüş oluruz... ama tekdüze dağılımın fonksiyonu 1/a+b şeklindedir * peki sorudaki x ve y nereye konulacaktır. yani parametre a ve b iken soruda x ve y gibi değişkenler verilmiştir *
öğrenciyi ethan hunt zanneden hocadır.
her sorunun 4 puan olduğu bir testte "en az 85 almalısınız" diyebilir. * * *
- ahmet oğlum nasıl çözdün bu soruyu, ben imkansızı istemiştim.
+ impossible is nothing hocam.
- diyosun..
+ e yersen..
korkunç bir fonksiyonun türevi daha sonrada çıkan ifadenin düzenlenmesini isteyen kişi. soruyu 25 dakikada çözdüm bir de baktım sorunun başında 2 puan yazıyor!
(bkz: allah belanı versin hocam)
(bkz: kimsenin zayıf almasını istemiyorum)
kök 3 gibi bir sınav notu da verebilecek hocadır.
deliler gibi uuzn cevapları olansorular sorup hepsini tek sayfada isteyen hocadır ki zordur başetmesi kendisiyle.
che guevara'dır aslında. ücretli öğretmenlik yapıyodur. kadroya geçmek için gün saymaktadır. gerçekçidir imkansızı istemesinin yanı sıra.
2=5 olduğunu ispatlayın diye bir soru sorup cevaplanmasını isteyen hocadır .