bugün

sahipleriyle tanışma fırsatı bulduğum, gerçekten öğrencilerinin psikolojisine de çok önem verdiklerini öğrendiğim dershane*
(bkz: ticarethane)
her öss de bi dünya derece çıkaran ya da çıkarttığını iddaa eden dersanedir.
Televizyonda reklamı her görüldüğünde kartal olan logosu yüzünden Beşiktaş'ı hatırlatan dersanedir.
lgs'ye hazırlanırken izmir şubesinde okumak gibi bir talihsizlik yaptığım, reklamı bol içi boş dergi şeysi.
avcılar girişinde bir reklam panosuna verdiği afişte; avcılar'da sınav var, lütfen sessiz olun yazmış dershane.
(bkz: mef dersaneleri)
(bkz: yazarların reklam işine girmesi)
bir ara "kazanamazsanız iade edin,parasını geri verelim" gibisinden saçmamı saçma bir kampanya yapmaktalardı şimdi tarihin tozlu raflarıda yerini aldılar.
tarih ve coğrafya kaynaklarının cevap anahtarlarında illaki hata olan , özellikle tarih sorularında aşırı lüzumsuzluğa giden kurum-kuruluş.
tvdeki tüm okul görünen filmlerin sponsorluğunu yapmayı hedeflemiş olduğunu düşündüğüm dershanedir.
velilerin bilinçsiz bir şekilde çocuklarını dersaneye yazdıracakları zaman akıllarına gelen ilk dersane.
dsp'lilerin dersanesi ama allah var harika eğitimleri.
agresif büyüme isteği ve taklitçilik sonunda başarısız olan dersaneler zinciri. güven-der, final, uğur yapar da ben yapamazmıyım diye işe girişen sınav dergisi'nin imajını lekelediği bir ticari girişim olmuştur. herkes en başarılı olduğu alanda çalışmalıdır ilkesinin ihlali yaşanmıştır.
8. sınıfa giden oğlumu bu sene büyük umutlarla yolladığım dersane, gölcük şubesine güveniyorum.
merkezi ankara mithatpaşa'da olan dersanedir. harika eğitimini eğitim kadrosunu sapasağlam değiştirmeden tutarak sağlamktadır.
bu sene katkılarımla 1.ler çıkaracak şanslı dershanedir.
(bkz: matematik stajyer öğretmeni)
Bakırköy şubesi fiyat/kalite bazında pek iyidir dostlar. bir edebiyatçısı vardır ki, kendisini filozof sanmaktadır.*
pendik/altkaynarcaa taraflarında başka dersane olmadığı için tercih edilme sebebi olan dersane -.-
fiyat olarak gayet uygun olan bir dershane, ögretmenlere gelince ki harikalardır. gercekten tüm ögrencilerle ilgilenirler, cana yakındırlar ve ayrımcılık yapmazlar. * *
ve son olarak olay dershanede degil, ögrencidedir.