bugün

mhp den ihracı istenen en beğendiğim siyasi figürlerden biri. hangi sebepten partiden dışlandığını anlamak mümkün değil. umarım mhp bu hatasından acilen döner.
Bahçelinin bu kaçıncı fiyaskosudur allah aşkına?
türk milliyetçiliği yapan bir kimse. o halde kürtler de kürt milliyetçiliği, lazlar da laz milliyetçiliği yapınca auuuu diye bağırmayacaksınız.
Adam gibi adamdır. Bazıları yok projesi var mı bilmem ne falan lafları etmiştir. Bu adamın Türkmenler yararına olan çalışmalarının binde biri Devlet Bey tarafından yapılmamıştır. O koltuğun vebali büyüktür.
türkiye'de parti içi demokrasinin olmadığının kanıtı şahıstır. ne yani yalan mı söylüyor sinan oğan? sözlerinin tümü doğru değil mi ? kaç seçim kaybedilmesi gerekiyor daha bir partide değişiklik olması için!
Çekik gözlü diye aday göstermediler heralde.
severiz kendisini umarım mhp nin başında görmek de nasip olur.
kendisinin ihracını reddeden il teşkilatı komple görevden alınmış.

vasıfsız bahçeli'nin nasıl da ileride mhp'nin başına geçebilecek, hatta ve hatta mhp'den de öte şerefiyle oynanan türk ulusuna umut olabilecek bir adamı harcamaya çalıştığını izliyoruz.

ama eminim ki başaramayacaktır. bahçeli'yi şutladıktan sonra mhp'nin başına diğer partilere çanak tutma misyonu olan bir mit ajanı değil, gerçekten mhp'li başkan gelecektir.
etnik köken bakımından azerbaycan türkü, inanç bakımından şii caferi olan 24. dönem mhp ığdır milletvekili.
ortaasya dan gelmiştir mezopotamya mıza.
gereğinden fazla avrasyacı adam.
mhp'nin genel başkanı olursa mhp'nin iletişim sorunlarını çözebilecek, mhp ile ilgili önyargıları yıkabilecek biri. ancak göz göre göre sayın bahçeli'nin aşırı şişen egosuna kurban gidiyor.
(bkz: sinan oğan ı yedirmeyiz)
Hemşerim olan adam. Mhp'nin başına gelirse mhp'ye oy vermeyi düşünebilirim.
--spoiler--
Yıllardır TV'lerde, TBMM'de, konferanslarda "Çözüm Süreci" nin yanlışlığını anlatırken tam da bu gün yaşananlar için uyarıda bulunuyorduk... Bize "bu güvenlikçi kafayla nereye kadar" diyenler de şimdi kafalarına kına yaksınlar...
--spoiler--

sinan oğan.

aklın yolu bir. bunu azcık düşünme yetisi olan, olayları irdeleyebilen herkes gördü ama asıl görmesi gerekenler görmedi. şimdi birden pkk düşmanı kesildiler. 3-5 ay önce öcalan köpeğinin mesajını okuyordunuz el ele.
Mhp'den ihraç edilmiştir. Mhp ve türk milliyetçileri için utanılması gereken bir durum. Türkçülüğün yüz akıdır sinan oğan.

Davanın liderlerinden birisi olduğu gibi Bir gün partinin başına da geçecektir. Er ya da geç.
Biz mhp nin başına geçecek diye bekliyoruz adamı ihraç etmişler partiden, şaka gibi. Lan zaten oy vermiyordum, ileride bir ihtimal diyip kendimi yakın görüyordum ama itiraf edeyim. Şimdiyse nah alırlar oyumu. Ailede benden başka herkes mhpli, şu egoist bahçeliye oy vermeyin diye tek tek anlatıyorum yeminle.
Al birini vur Ötekine deki öteki.
Değerli vekilimizin ihracı ile MHP artık barajı geçme ümitlerini yok etmiştir. Ulan son seçimde her şeyi arka planda bırakıp seçimlerde bu parti adına görev aldım. Kendimi bildim bileli aynı sloganı atmaktan yorulmadım lakin önce değerli hocam Ümit Özdağ ve şimdi de Sinan Oğan'a yapılanları sindiremiyorum.

Allah belanı versin Devlet Efendi. Bilge lider dediğin değerlerine sahip çıkar! Türkmen Beyi dediğin Iğdır'ı kürtlere teslim etmez! Bunlar hep Ruhi Hoca'nın gazlamalarıydı tabi. Kendisi Osmaniye'den vekil oldu. Demek ki böyle yaranılıyor Devlet Bey'e...

Hani kendisi de diyordu ya "Ya devlet başa ya kuzgun leşe!" diye... Devlet mi kuzgun mu bilemedim şimdi. Partinin onurunu haysiyetini ayaklar altına alıyorsunuz. Ağzı laf yapan kim varsa ağzını tıkıyorsunuz. Yusuf Halaçoğlu, Ümit Özdağ, Sinan Oğan, Azmi Karamahmutoğlu ve daha nicesi...

Önce Milletim ve Partim diyorsun, milleti taktığın yok zaten parti de sen olmuşsun... Yazıklar olsun, yıllarca seni savunan dilim lal olsun!

Edit: Trolleme gibi bir derdim yok. Eksi oy kullanılması da önemli değil tek derdim ak-it sanmanızı engellemek. Eksilemeye devam ne demişler doğru söyleyeni üç hilalden kovarlar!
Bu ülkede en ama en sevdiğim, imrendiğim, yüreğimle desteklediğim adamdı. Adam gibi adamdı. Partisinden ihraç etmişler. Sonra ben ülkü ocaklarıyla ilişkimi kesince eleştiriyorlar. Böyle bir mhp, en sevdiğim siyasetçinin de olmadığı mhp, benim yolum değildir. Başka türkçü platformlarda devam edeceğiz artık. Bakalım.
Eski Mhp ığdır milletvekilidir. Partisinden ihraç edilmiştir.
Muhsin yazıcıoğlu suikasti ile alakalı bu sene meclise verdiği soru önergesi ile sevgimiz artmıştır.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
Kral çıplak demenin sonucunu yaşamıştır.
diktatör idaresindeki partiden doğruları söylediği için ihraç edilmiş.

işte söylediği o sözler: “MHP’nin işi zor ama bir o kadar da kolay. MHP ve diğerleri şeklinde bir ayrıştırmayı gerçekleştirirse, 1999’daki sürprizi yakalayabilir. Ama yapamazsa da 2002' deki hezimeti yaşayabilir”.

“Türk Milliyetçilerinin partisi MHP, Osmanlının başkenti, Türk Dünyasının göz bebeği istanbul'da HDP'nin gerisinde kaldı. Başarı nerede?”

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29908235.asp
önce meral Akşener olayı, sonra yusuf Halaçoğlu şimdi de sinan Ogan ...

bu parti içinde bir çaşıt olsa ancak bu kadar olurdu.
Sinan oğan ihraç istemiyle ığdır il disiplin kuruluna sevk edildiğinde. Eğer sinan oğan giderse, bende bir daha oy vermem demiştim. Iğdır il disiplin kurulu sinan oğan'ı yollamayınca da çok sevinmistim.

Devlet beyin 7 haziran'dan beri yaptıklarını takdir ediyorum. Hatta ilk defa erken seçimde partide görev alma niyetim vardı.

Sağ olsun devlet bey sinan oğan'ı ihraç ederek niyetimi baltaladı.

Açtım tüm partilere baştan baktım. Yok anasını satayım yok. Mhp dışında oy verebileceğim bir parti yok.

Napsam bilemedim. Kararsız kaldım.
sinan oğan büyük bir milliyetçi ve vatanseverdir şu andaki mhp yönetimi tarafından ihraç edilmek onun şeref madalyasıdır bir gün bu partinin başına geçecek ve bahçeli'nin yarattığı büyük tahribatı düzeltecektir .