2015'te yapılması muhtemel erken genel seçimler sonrası mhp'nin yine yüzde 12-13'ler seviyesinde dolaşmasının ardından türkmen beyimizin artık emekliye ayrılarak mhp genel başkanlığı'nı sinan oğan'a devretmesi ile gerçekleşecek hadise.

sinan oğan sonrası mhp gireceği ilk seçimlerde oyunu en az yüzde 10 arttıracak, 2023 yılında ise türkiye cumhuriyeti'nin başbakanı sinan oğan olacaktır.
10 ağustos 2014 devlet bahçeli nin istifasından sonra muhtemel olandır. diğer aday gözümde meral akşener.
artık olması gerekendir.
Olması gereken budur artık.
Chpli olarak bile desteledigimdir .

Olmadi meral hanim olsun.
acilen gerçekleşmesi gereken durum.
temsil ettiği ığdır'da dahi etkisi olamadığı görülen vekilin büyük yerlerde düşünülmesi.

bence mhp içereden değil yine taşıma adayla değirmeni döndürmeye çalışacak!
Sinan Oğan kim amk sorusunu akıllara getirir. Olacaksa Oktay Vural olsun yoksa Bahçeli iyidir. Bahçelinin yerine herhangi biri gelse%30 a mı çıkacağız amk?
dört gözle beklenendir.
istemediğim dilektir. Meral Akşener den başkası yalan.
inşallah dedirten durum.
bahçeli kendisi koltuğu bırakmadan gerçekleşmeyecek durumdur. çünkü mhp' de genel başkan değiştirilmesi teklif edilmez bilmediğim ve anlamadığım bir nedenle.
inşallah mhp'nin ilk genel kurulunda gerçekleşecek şey.

sinan oğan mahkeme kararıyla partimize geri dönmüştür.
görsel

bundan sonra yapılacak şey, türk milliyetçilerinin sayın oğan'ın etrafında birleşmeleri ve devlet bahçeli ve avanesini partimizden uzaklaştırmalarıdır.
sevgili meral akşener, koray aydın, ümit özdağ gibi isimler de sayın sinan oğan'ın etrafında birleşmeli, mhp'deki değişim hareketine abilik/ablalık yapmalıdırlar.

mhp türkiye'de iktidara gelecek kapasite ve potansiyele sahip bir partidir.

ama bunun için ilk şart bahçelisiz bir mhp'dir. bahçeli ile girilecek bir sonraki seçimde mhp'nin alacağı oy ancak ve ancak yüzde 5'tir.

sinan oğan partimizi bir sonraki seçimde iktidara taşıyacak vizyon ve dinamizme sahiptir.
yolun açık olsun sayın genel başkanım.

ya allah, bismillah...
oha tespite gel.

resmen olacakları birebir tahmin etmişsin. inşallah bu tahminin de gerçekleşir.

edit: merak edenler ilk entry ve tarihine baksın.
böyle olursa bir ak partiye oy vermiş biri olarak oyumu milliyetçi harekete vereceğim bir dahakine.

Ama zor. Bahçeli kurmuş tahtı oraya.
gerçek türk milliyetçilerinin bu saatten sonraki tek hedefidir.

bizler dün iktidarı belirledik, ülkenin kaderine karar verdik.

bahçeli ve etrafındaki yalakaları da göndermeyi iyi biliriz...
sadece türk milliyetçilerinin değil, halkın çoğunun isteğidir.

http://anket.uludagsozluk.com/s/12098/i/
Artık olsa da gönlümüz soğumuştur bir kere, çok çalışması lazımdır geri kazanması için.
sinan oğan kesinlikle tek adayım.

partiyi fosillerden temizleyip kaliteli bir ekip kurabilirse 10 yıl içinde mhp iyi bir yere gelebilir.
iyi bir başlangıçla şuanki eksilerle beraber 250 yıl sonra iktidar olabilmesi zannımca bir başarıdır.
değil sinan, rahmetli türkeş mezarından çıkıp gelse, şu haldeki mhp için çare olamaz.
milliyetçilik üzerinden yürütülen etnik ayrımcılık politikalarının modern dünyada yeri yok artık.
Oğan ile hemşeriyiz. Benim ailemde mhp'den haz etmeyen tek insan benim. (bkz: takım tutar gibi parti tutmak) olayının en büyük örneğidir akrabalarım. Bu çevrede doğup, büyüyen ve yetişen biri olarak ben mhp'yi sevmiyorum. Tiksiniyorum hatta şu anki durumundan. Arkadaş bir parti bu kadar mı amaçsız olur. Bu kadar mı bir şey vaat etmez. Bahçeli'yi görünce bile antipatik geliyor abi direk.

Bu adam gelsin başa, en büyük ülkücü olmazsam neyim. Televizyonlarda konuşmalarını izledim, yazılarını okudum. gördüğüm kadarı ile çok aklı başında ve düzgün bir insan. Beni ifade edebileceğini düşünüyorum mesela. O hissi verebiliyor bana. Mhp'ye de dinamik bir lider olacaktır.
Konuştuğunda milliyetçi sloganlar ile coşturacak, duygularımızı kabartacak biri olarak düşünüyorum, hiç değilse bahçeli'yle kıyasladığımızda gerçekten öyle.

Bence oğan bir şansı hakediyor.
muhafazakar kimlikten arınıp kendini, partiyi sadece ve sadece türklüğe atayacaksa destekleyecekiğim öneridir.
Her ne kadar MHP'li olmasam da partinin başına bu beyin ya da Meral Akşener'in geçmesini istiyorum. Sinan Oğan pozitif milliyetçi olduğunu söylüyor. Sürekli bir tepkisellik yerine atılgan ve yapıcı olunması gerektiğini söylüyor. MHP'ye de zaten bu mantık lazım. MHP'nin ömrü HDP ve AKP ne yaptırmayacağını anlatmakla geçiyor ve 40 vekil ile nasıl engelleyecek merak içindeyim.
Ayrıca en son verdiği röportajda HDP'ye göre pozisyon almanın partiyi kitlediğini söyledi ki bu da doğru. Bir kişini yok saydığı partiye göre konum alıp kendini kitlemesi saçmadır. MHP doğrularını HDP'ye göre mi belirleyecek.
Başlık sahibine tebrikler öncelikle. Sıkıntı şu ki; benim kişisel olarak desteklediğim bu durum, mhp yönetimi tarafından an itibariyle sinan beyi atmaya çalışmak suretiyle imkansızlaştırılmaktadır.