bugün

Ben yokken beni unuttunuz. Kabul ettim ama sinan akçıl'ı da mı unuttunuz ha sinan akçıl'ı da mı.

Yazıklar olsun hepinize. Cidden emeklerime yazık.dünya harikası muhteşem bir sanatçıyı nasıl hatırlayıp hakkında entry girmezsiniz ya. Nasıl onu övmeyip sevilmeye layık bulmazsınız. Nasıl nasıl.

Cidden şoklardayım. Sizin sanata sanatçıya verdiğiniz değer bu kadar işte. Size her şey müstehak. Hepinize yazık...

Bir sanatçıdan çok fazlası. Hayatın anlamı.
20:30'da star tv'de paramparça dizisinde.

Arkadaşlar izleyin bence. Cansu'nun doğum gününe geliyo. Demek neymiş cansu'da sanatçıdan anlıyomuş hehe.

Bir sanatçı.
zamanında şöyle bir çakallığa imza atmış olan çakma castin biber:

http://www.gazeteciler.co...kcil-skandali-82385h.html

o yüzden sevmem. seveni de benim gözümde castin biber, 1d dinleyen ergenlerden farksızdır.
Ebru Şallı ile ayrılmışlardır.
harbiden sesini sikiyim.
Bugün paramparça dizisinde efsane oyunculuk sergilemiş sanatçı.

En duygusal filmde bile ağlamayan ben sinan akçıl şarkı söylemeye başlayınca ağlamaya başladım. Düşünün artık nasıl mükemmel bir oyunculuk sergilediğini. Tek kelime ile kusursuzdu umarım çok daha iyi dizi ve filmlerde görürüz. Çünkü o her zaman en iyisini hakediyo.

Ayrıca ebru şıllık pardon şallı'dan da ayrılmış. yüzüne renk gelmiş hayata dönmüş adeta. Ebru ömrünü yedi çocuğun. Ama kurtuldu sonunda. Burd kendisini teselli edecek bir dudu her zaman var hehe.

Türkiye'nin en iyi sanatçısı.
2015 itibariyle en popüler yerli sanatçı.
her yerde reklamı çıkıyor, dizilerde oynuyor, belli bir marketing projesi var belli!
Şu adamın burnunu kim tutuyorsa bıraksın da bitsin bu işkence.
Bu akşam paramparça da 10 saniyelik kameralarda gözüken yüzü botokslu burnu estetikli dudakları slikonlu kaşları ipince alınmış “ooooo yaşın kaç başın kaç" Tarzı şarkılara sahip oğlan.
aziz nesini haklı gösteren bir organizma.
Ergenlerin baş tacı ettiği canlı. Pöfff kalite yerlerde.
(bkz: bonzainin zararları)
Biri türkiye deki en iyi sanatçı demiş.. düşünün ne durumdayız.

Piyano felan da biliyor halbuki . Kobisi iyi dgil
oyunculuğunu görmedim ama, o nasıl bir ses ya autotune la anca düzeltmişler, şarkı yapsın ama söylemesin.
Neden bu adam ünlü diye düşünüyorum şarkıları Ajdar tadında. Ajdarın kıymetini bilmek lazım.
sen cem karaca'yı seversin; partine sinan akçıl gelir.
Bu gece 23:00'da hülya Avşar'a konuk olacak sanatçı.

Çok önemli şeyler konuşacak bitanesi. Hepiniz izlemelisiniz bence. Onu daha yakından tanımak için bir fırsat. Ayağınıza geldi kaçırmayın.

Umarım ebru şallı'yı yerden yere vurur da benim içimdeki ateşte biraz olsun söner.

Teşekkürler tv8 Teşekkürler hülya.
Sinan her zamanki gibi kusursuz olacağın şüphesiz...
erkan petekkaya ile arkadaş olduğuna şaşırdığım kişi.
ne zamam ismini gördüysem aklima artik hemen dudu peri gelir oldu bu yazar piskolojimi bozdu nezaman bi basliga girsem.sinan akcil soyle sinan akcil boyle tarzi yazilar yaziyor:D.
"kızımla evimin bahçesinde piano çalarken ikimiz de en sevdiğimiz sanatçılar olurduk. kızım ben olurdu, ben ise sinan."

-Johann Sebastian Bach
ağzı ayrı eve çıkan sanatçı.
Nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı yüzü bana çok robotik gelen, benim açımdan sanatçı sayılmayan insan.
Arkadaşlar sinan ebru şallı'dan ayrıldı bu arada.
Yani ebru'nun sinan'a yaptığı byğnün etkisi geçti. Gözündeki perde kalktı. Lanet karı.

Artık tek bir şey kaldı. Sinan akçıl ile tanışmak. Çünkü beni tanıyınca lör kütük aşık olacak hehe.
Gerçi ben bu pazar evleniyorum. Malum barajı geçemedim. Ama olsun. Gerekirse koca evinden kaçarım. işte böyle bir aşk...

Bir sanatçı. Kalbimi çalmış bir sanatçı...
Arkadaşlar bu ülkeyi düştüğü çukurdan sadece sinan akçıl kurtarabilir.
Düşünsene Başbakan sinan akçıl olmuş. Barack obama'ya şarkı söylüyo.Off hayali bile güzel...

Başbakan olması gereken sanatçı.
Bana da lololo yaparsın artık isimli kutsal şarkının kıymetli yazarı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar