bugün

entry'ler (56)

süleymancılar

4 senemi verdiğim cemaattir. kurallari katidir, her seyin saati vardir ve o saat disinda yapanazsin. yemekleri fazladir ve tapagi aldigin gibi piril piril geri veririsin. gunluk en az iki saat dini ders alirsin. namazini aksatmazsin. ( bu arada namazdan soğuyabilirsiniz ) haftada bir gun sohbet programi vardir.
yukaridakiler gibi daha bir suru yazamadigim kurallari vardir. ama bir seyi abladim ki ben 22 yasindayim ve yurtta kaldigim sure boyunca bir suru arkadasim oldu, arkadasim dedigime bakmayin orada 4 yilda yaptigim arkadasliklari (cocuklugu saymiyorum ) 13 yilda normal hayatta yapamadim. bir sikintim oldugunda hep yardimima yurttan arkadaslrim yetisti. kavga olsun, para olsun araba olsun heo ne geldiyse yurt arkadaslarimdan geldi yardim.
demem o ki yurt kendisi kotu yonetiliyor olabilir ama hayatiniz boyunca size yardim edecek arakasi orada bulabilirsiniz.

insan olmasaydın ne olmak isterdin

keçi boku.

osmanlı padişahları neden hacca gitmedi

ıı. mahmut hacca gitmiştir. hac vazifesini yaparken bir yandan da yeni çeri ocağını kaldırmak için asakiri mansurei muhammediye ordusunu kurmak için çalışmıştır. ordu hazırlıklarını yaparken de sonuçta haccını yapmıştır.

uludağ sözlük üçüncü paint yarışması ön elemesi

7. numaradaki resmin sahibi iyi ter atmış. favorim 7. ( yalnız 8 numaranın verdiği yar mesajıda cuk oturmuş ama konu surette bağdaşmamış.)

mhp ye oy verecek sözlük yazarları

mhp ye bir oy daha yazmanızı rica ederim.

ciddi ciddi mhp ye oy verecek olan insan

ya abicim şu kürtlerin açtığı başlıklara entry girmeyin. şımarıyolar sonra böyle espirilerle karşımıza çıkıyorlar.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

her sozlukte hdp basliklari gormekten sozluklere kustum.

biz ler hdp biz ler meclise

siz'ler hdp, siz'ler bok yoluna.

kendini kürt hisseden herkes hdp ye oy verir

bu ibneler anlasmis. her sozlukte hdp reklamri. hdpye oy ver Basliklari acilir oldu. tipi ziktiğim killari kendice reklam yapiyorlar.

ocalan tahliye iddiasi

ASPARAGAS HABER, ÖYLE BiR ŞEY OLURSA ADAMIN ARKASINDAN KAN GETiRiRLER.

31 mart 2015 savcı mehmet kiraz ın rehin alınması

eğer avukatlar sahteyse içeriye nasıl girdiler.
çağlayan adliyesinde 2011 yılın başlatılan barokart uygulamasıyla avukatlar kartlarını girişteki turnikeden okutarak girmekteydiler.
Durum böyleyse bu sahte avukatların içeriye girmesi bende şüphelere yol açmıştır. derin devlet operasyonu mu yoksa devlet içindede anlaşmalı kişiler mi var, dhkp-c nin de devlet içinde bu kadar güçlü ve adamı olduğunu da sanmıyorum.

sözlük yazarlarının ruh halleri

ben uykudan yeni uyandım ama ruhum daha uyuyor. budan mütevellit ruh halini soramadım.

küçüklüğümüzün kapak sözleri

-mal.
*altında kal. yetmezse bunu al*

eşini başkasıyla paylaşmayan çağ dışı kalmış erkek

anası bu doğurmamış sıçmış resmen. yoksa başka türlü böyle bir şey çıkmazdı meydana.

çocukken yapılan saçma şeyler

elmanın kabuğunu soyup, tavda kızartarak yemek.

ruh eşim neredesin

https://www.youtube.com/watch?v=bGDbgvqTaxg .

ruh eşim neredesin

https://www.youtube.com/watch?v=bGDbgvqTaxg

kürt ve pkk lı arasında olan ama açıklanmayan fark

bence hiçbir fark yoktur. pe(kaka)yı olusturan zaten kurtlerdir. teröristlerini köylerinde saklayip jandarmaya vermeyen kendi çocuğu gibi gösteren hainlerdir bunlar. bundan mütevillit pkkürt tanımı doğar.
saygılar.

transformers

nedenini bilmiyorum ama hep deseptikonlarin kazanmasını istemişimdir.

otizm

otizm bir hastalik değildir. hastalik olsaydi eğer tedaviso falan olurdu. otizm diger bir tabirle farkındalıktır. zaten sadece otizm diye konulan bir tanida yoktur. kisi su tanimlardan birini alarak otizm çatısı altina girebilir. bunlar: asperger sendromu, atipik otizm, ret sendromu ve başka türlü adlandıralamayan farkındalık.
sanilanın aksine otistik bireylerin sadece yüzde 10 u üstün zekali sinifina girer ve genelde aspergerli olarak tanimlanirlar. diğer geri kalan yüzde 90 ı da zihinsel engelli olur. yani normal bir zekaya sahip otistik bir birey diye bir sey yoktur.
birde daha otizme nelerin yol açtiği bilinmemektedir. yalniz genetiğin yol açtığı sanılmaktadır ama hangi genlerin sebep olduğu bilinmediği için önceden alınabilecek bir önlem henüz yoktur.