bugün

entry'ler (98)

aa

bazı yazarların belirttigi gibi 50'nin 49'dan çok daha zor olduğu oyun. 49'da çoklu atmaya çalıştığı için millet zorlanıyor. oysa tek tek atınca çok basit. 84 ve 108'de zor bölümler. baktım millet 950 yapmış kafayı yemeden 112'de bıraktım.

vize

bize giydirerek sancılı final ve bütlere gebe bırakır.

zayn malik in one directiondan ayrilmasi

abdullah gül demişti one direction hristiyan bir grup, müslümanları kabul etmezler diye.

ygs 2015

Her zaman olduğu gibi yine tarihi full çektiğim sınav. gerisi fiyasko. Az çalıştık şansımıza son yılların en zor sınavı denk geldi. Çok çalışsaydık eminim sınav çok kolay olurdu.

sinan akçıl

sen cem karaca'yı seversin; partine sinan akçıl gelir.

osurmadan sıçabilmek

işemeden yapmaktan daha kolaydır.

ağzını bağlarken saçını tokasında tutan kız

kızı bağlarken ağzında saçını tutan erkekle de yarışır.

garip futbolcu isimleri

Alan Carlos Gomes Da Costa.

(bkz: Alanzinho)

hayat bu deyil

ibrahim tatlıses'in dev bir kavurmayı pespaye bir şekilde kuru kuru yiyip, yaşamak bu değil diyerek hayata serzenişini anlatan söz öbeği.

yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

vizelere bir ay kalması. hele bir de dersleriniz yıllıksa konular iyice birikmiştir. 500 sayfalık kitabları tek gecede bitirmeye çalışırsınız.

kamil

efsane animasyon kareteci abimiz. o burnundan çıkan sesini ve babasının götünden çıkan sesini unutmadık.

oysa sevdiğin kadar sevilirsin demişti can yücel

soner sarıkabadayı'nın sevdiğim kadar sevilmedim diyerek çürüttüğü tez.

gecenin sözü

sigara içmem, puroyu tercih ederim.

istanbul üniversitesi vs karabük üniversitesi

istanbul cr7 karabük by17.

müslüman doktorların şirk koşması

bu zihniyetteki insalar hastalandığında da ateist doktorların tedavi etmemesi gerekir doğal seçilim diye bi şey var sığ düşünen insanların ortadan kaybolması gerekiyor. evrime karşı mı geleceksiniz yoksa ?

ateist ukalalığı

genelleme yapmak istemem ama çoğu çok zeki olduğunu düşünüyor ve kibirli tavırlar içerisinde.

hadi müslümanlar bunu da açıklayın

evrimi sırf dinlerle çelişiyor diye savunan bilimsellikten uzak, yurdum ateistlerinin ordan burdan duyduğu klişe sorulardır.

iyi peki tamam mesajı atan kız

ağzına kürekle vurulsa yeridir.

ekşi mi ulu mu

ekşici çaylak dallamaların katıldığı anket. valla yarram burda ortam böyle gidin kendi çöplüğünüzde ötün. tabi entrylerinizi gören olursa.

sevgilinin yokluktan sizle olduğunu bilmek

karşılıklı olduğu için koymaz bazen. mutualist bir ilişkidir. iki cinste birbirlerinin etindenve sütünden yararlanır.