bugün

oyun kendine çekiyor insanı ama veriyi açınca yaptığım inşaatlar kayboluyor.
Electronic Arts'a antipati ile bakmama rağmen, sevdiğim mobil oyundur.
Halkı çok nankör olan oyun. Trafik sıkışık diye taşınılır mı ya?
Kurduğunuz evleri buldozerle yıkıp tekrar inşa ederek altın kazanabilceğiniz oyun.
Para kazanmanın sıkıntılı olduğu simülasyon oyunudur.
Ruslar bu oyuna fazla bulaşmamış olacak ki Hile bulamadım.
Electronic arts firmasının çıkardığı mobil oyun. Halihazırda simcity hayranı olmamın ne kadar etkisi oldu bilmiyorum; fakat oyunu bir türlü bırakamıyorum. ileri derecede bağımlılık yapıyor. dikkat edin.

http://www.ea.com/simcity-buildit/
saçma oyun, levele göre insanların hastane polis filan istemeleri çok saçmasının da saçması.mesela 13 lvlsiniz, 14 lvle geçer geçmez insanlar ne hikmetse deliriyor ve hastane istiyor, ya da ne hikmetse başka bir lvlde birden itfaiye ihtiyacı oluyor. hele ki küçük istasyonlardan ufacık bölgeye 3 tane koymak ne demektir. hanginizin iki sokak arkasında itfaiye var lan. ya da hanginizin 2 sokak arka arkaya polis binası filan. kapsama alanları çok küçük bir kere. ayrıca ticaret olayı tamamen saçmalık oyunda. tam aradığını buluyorsun adamın ticarethanesine giriyorsun bir de bakmışsın satılmış. Ulan girene kadar zaten binbir zahmet çektin oraya ne ara satıldı. Yani yine para tuzağı. bir zamandan sonra para ile kredilere başvurmak zorunda kalıyorsunuz oyunda. Yada çok fazla sabrınız varsa oynayın derim.
tek sıkıntısı global ticaret merkezinde random malzemeler gösterilmesidir. mesela 1 tane çekiç almak istiyorum, yok ağzını burnunu kırdığım.
Electronic arts firmasinin insanlara tebelles ettigi oyunlarindan bir tanesi.
Nankorlukte cigir acan halkina mi yanayim, paramla rezil olmama mi bilemedim.
Koskoca gokdelen dikmeme ragmen sular kesildi diye binayi terkeden manyagin ogullarina sesleniyorum; suyunuzu actirdim ama bir daha boyle salak sacma sebeplerle o binayi terkederseniz yikarim orayi. Yikarim ve donup arkama bakmam bile.
tablete yükleyemediğim oyun. tutturmuş bi cihaz desteklenmiyor diye.

nasıl olacak sözlük bu hı? neden beni sevmiyor bu play?
2 günde 20bin nüfus yaptığım oyun. Şuan ise 70bin nüfustayım (4 gün) mutluluk %94 ve vergi 10bin küsür. Komşuya ihtiyacım var. Her türlü malzemeleriniz itina ile alınır. Game centerden ekleyebilirsiniz.

Game center
Makao.

Edit: imla
Bina sayısı kadar polis hastane itfaiye yapıyoruz amk delirten oyundur. Şehrin yarısı terk etmiş durumda polis yok diye.
Güzel oyun .

Sahile diktim binaları halkın mutluluk %96.
bu aralar favori oyunum.. %98 ortalamayla en sevilen belediye başkanıyım filan, ego tavan!
120bin nufuslu belediyemde okul yok ayrı..
zamanla güzelim zamanla..
Oyunda rakı yok, ben öyle şehrin ciğerine tükürürüm.
Arkadaş listesindekilerin şehirlerini hızla nasıl kontrol edilir öğrenmem gereken oyun. 300 tane komşu var her birini tek tek mi gezeceğim ben bunda?
hile modla oynanınca bile zorlanılan acayip bir oyun. lan olm siz nasıl hilesiz oynuyorsunuz?
Harika bir hale bürünen oyundur. Epik projeler;Paris, Londra ve Tokyo evleri, yayaların eklenmesi, gerçekçiliği arttırılan araç hareketleri, dağ gibi eklentilerle daha oynanası oldu. Mutluluk oranı genelde %96 ve %99 arasında değişmekte kendi şehrimde. Ekstra bir şey yapmaniza gerek yok. Ucuz parklar, eğitim ve hizmetleri aksatmayin yeter. Trafik, yangın, polis ve hastane ye özellikle dikkat edin. Kısacası ekranın sağında ünlem işareti görmemeye çalışın. Şehre uğramadığınızda herhangi bir geriye gidiş olmuyor. Bu en güzel tarafı. Şuanda nüfus 450 bin civarı. Nüfus ve levelden çok şehrin görüntüsüne önem verdiğim için böyle. Diğerleri gibi full gökdelen olunca estetik yoksunu beton yığınına dönüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Save sisteminin olduğu oyundur. Oyuna facebook ve gmail hesaplarından giriş yapılarak devam edilebilmektedir. Başta hangi hesabı kullanıyorsanız o hesapla giriş yapmanız gerekir. Oyunu tekrar kurduğunuzda yaklaşık 15dk oynamaniz gerekiyor çünkü, facebook ve gmail ile giriş yapma seçenekleri bir süre oynadıktan sonra geliyor. Giriş yaptıktan sonra eski şehrinizi seçip devam ediyorsunuz.
Mutlu sim'ler daha fazla vergi öder.

Ea nın bağımlılık yapan oyunu.
Telefondan silindikten sonra ve geri yüklendikten sonra eski veriler gelse süper olacaktı. Business şehrim gitti lan. 58 leveldim amk
yapımda emeği geçen herkesin amına koyayım.

hayatımı sikti amk uyku uyuyamıyorum çiviydi tuğlaydı mangaldı derken.

bulaşmayın bağımlılık yapıyor.
ibnelik olsun diye yapılmış bir oyun...

Bu kadar zor yapmaya ne gerek var.

Bırak huzur içinde şehri yönetelim daha ortada paramız yok bütün şehir "polisim yok , kanalizasyonum yok , çöplüğüm yok , su yok , elektrik yok " diye ağlıyor...

Bizden new york oluşturmamızı bekleyen ama bütçe olarak afrika kabilesinden hallice para veren oyun...

Sildim gitti...
oynamayın, oynatmayın. böyle rezalet olmaz. bi verdikleri simoleon'a bak, bi de istedikleri simoleon'a. geçenlerde tekrar yükleyip oynayayım dedim, epik bina falan getirmişler, iyice fantastik oyuna çevirmişler. sildim gitti.
Allah belasını versin oyunu. Yedin bitirdin beni. Müptelası oldum resmen, hayatımdan çalıyor bu oyun o derece. Zaman öldürüyor hunharca. Hırsla oynuyorum, başkanım ben ulan havalarında. Daha vu kulesini inşa edemedim, ilk hedefim o. Felaket açma nedir gözünü sevdiğim, niye kendi şehrime felaket göndereyim lan ben. Du bakalım nereye kadar gelebileceğim.

Edit: random ürün satan mağazanın da Allah bin türlü belasını versin.