bugün

nick altı boş kalmış, yedinci nesil yazardır. hoş gelmiştir. iyide yazıyo ha okumaya değer.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
aynı düşüncelere sahip olduğumuz kendisini çok sevdiğim bir yazar.
benden habersiz bu diyarlara giriş yapmış can kişisi , yazar kişisi. *
(#10756008) feministlik taslamaya çalışan aynı zamanda türkçesi bozuk yazar kişisi.entry silinirse diye önlem;

47.Sozlukte yazar olaN erkekler neler yapiyorsa kizlarinda yaptiklari odur.farkli bisisi yok.
#10756008 (silvey, 08.02.2011 21:20)

bisisi ne lan ?
sözlüğü deli gibi forumla karıştıran yazardır.

#10959287 entarime karşılık #10959311 entarisi ile bir atar yapmıştır. * sakin ol, dostum ben, dünyalı..
başlığnı bırakıp kaçan yazar. halbuki ne güzel başlıktı, izmirli kızların farklarını karşılaştırmalı edebiyat şeklinde tartışıyorduk.

(bkz: ağlama melis)
başlığı başıma bırakan yazarcık. tartışıyorduk yavrum noldu da kaçtın.
sapkın yazar.. illa ki eksi basılmak ister..
izmirli yedinci nesil yazar. umut konusunda hemfikiriz ve deneyimlerimiz aynı diye düşündüğüm yazar.
kafadan çatlak eski voleybolcu. kafayı bozunca takımdan atmışlar. ama üzülmemesini temenni ediyor ve en yakın zamanda fenerbahçe voleybol takımına alınması için elimden geleni yapacağımı bilmesini isterim.
şöyle bir hafiften yazdıklarına bakarak iyi bir insan ve sözlük yazarı olduğu anlaşılabilen yedinci nesil yazar.
rock müziği seven , hatta hastası diyebileceğimiz yazar .
sonu hayrolsun dediğimdir.
beni iyi bilen yazar.*
resmen fazlalık ve çirkef bir yaratık denebilir. küfürlü mesaj yazarak terbiyesizliğini ve ailesinin kalitesizliğini de beyan eden zavallı.