bugün

son dakika haberi olarak geçti.. Ne yazık ki silopi'de polis noktasına açılan silahlı saldırıda 1 polisimiz şehit oldu ve 1 poliste yaralımız var. Şehidimize allahtan rahmet, ailesine baş sağlığı, Yaralı polisimize acil sifalar diliyorum..
(bkz: vatan sağolsun)
(bkz: şehitler ölmez vatan bölünmez)

mekanı cennet olsundur. burada dinci - kemalist tartışması yapacağınıza, doğuda bayrak için canını veren şehitleri düşünün. belki vatanın değerini anlarsınız.

edit: noldu lan bunu eksilediniz. militan rahatsız sanırım.
edit: vurun militanlar vurun. nedir lan bu tepki.
(bkz: yan gelip yatmak)
şırnakta da 2 polis şehidimiz var. dikkat ederseniz asker değil polisler. peki neden çünkü pkk ya göre polisler akp nin askerleri peki tek hedef kim tabiki akp.
(bkz: polis şehit oldu kefeni akp giydi)
mekanı cennet olsun şehidimizin.
türkiye cumhuriyeti'nin yıllardır değişmeyen haber başlığıdır, değişen illerdir, ilçelerdir. bir yerlerde bir ocağın sönmesidir.
siyasi uzantılarının 12 haziran'da üç beş terörist ruhlu insandan başka kimsenin* oyunu alamayacağını bilen pkk'nın* seçimleri bulandırma operasyonudur.
KATili milliyetçiliktir, inkardır, imhadır, işsizliktir, para babalarıdır, silah sanayicileridir ve tüm bunların bugün "kutsal ittifak" olarak temsil edildiği akp'dir.
yahu yazıktır! bu acı olay üstünden siyaset yapmayın.

ne isterim biliyor musunuz? oraları bilmeyen, burada şişirilmiş, beyni yıkanmış klavye delikanlılarının gece-gündüz o dağlarda gezdirilmesini.
Devletin polisi nöbet tutarken vurulup şehit ediliyorsa, Güneydoğu illerinde devletin egemenliği tartışmaya açık bir konuma gelmiştir. Bakınız, dağda bölücü örgüt militanları tarafından şehit edilen bir memurdan bahsedilmiyor. Şehir merkezinde, en emniyetli yerin önünde nöbet tutarken öldürülüyor bu şehidimiz.

Bu noktada, bir çok ağıt yakılacağını, o ellerin kırılması için sema ya binlerce elin kalkacağını bilmekteyim.

Tek bir şey istiyorum, o eller kırılsın inşallah demekten yorulduk artık! O silah sıkan ellerin kırılması hatta koparılmasının vakti halen daha gelmedi mi?

Ayrıca, bu entry i eksi yağmuruna tutacak bir çok deyyusun, vicdansızın olduğunu bilmekteyim. Kahpelik ve vicdansızlık kanınıza işlemiş. Korkmayın vurun, eksilerinizle ölmem. Keşke sadece eksi verebilseydiniz de, bu masum insanlar zarar görmeseydi.
şehit polislerden biri hafta sonu evlenecekmiş...

http://www.8sutun.com/Şeh...u-evlenecekti_108740.html
sabah saatlerinde şehit sayısı ikiye yükselmiştir.
Şehidin yarın akşam kınası hafta sonu düğünü varmış şimdi cenaze evi hala siyaset yapan şakirtler çeneniz düşsün artık lütfen ya.Başımız sağolsun.
silopi'de yerel halk dışında herkesin yüreklerini dağlayan olaydır.
buradaki birçok insan nadir bulunan kanı bulmak için gece saatlerce ecel teri dökerken halk yolları kapatıp, zaten tek yön olan yolda lastikleri yakarak ambulans ve polis araçlarının geçişini engellemeye çalışmışlardır. şehit haberi duyulur duyulmaz sokaklarda yapılan eğlenceler de cabası... en acısı da dün canlı kanlı gördüğün insanın selasını bugün dinlemek sanırım. yankılanan o silah sesleri, polislerin koşturmacası, öğretmenevine yönelmeleriyle taşlanan öğretmen evinin görüntüsü, yerde yatan melek yüzlü, bizim bakmaya kıyamadığımız gökmen abinin yanına pusu kurmuş olabilirler ihtimaliyle kimsenin yanaşamaması, beyninden kurşunu yemesiyle gözleri dışarı çıkan polisten akan kanlar insanın yüreğini delmiştir resmen. gün boyu o sahnelerin, o silah ve çığlık seslerinin kulaktan gitmemesi, onca şeyi görüp tek birşey yapamamak insanı kahrediyor. elin kolun bağlı, azınlıkta olduğun bir yerde, "tüm türkler ölmeli" diye bağıran bir topluluğa karşı insan ne hissedebilir ki... kin... evet... ne acı ki bunu yapanlar bugün silopi'de aramızda dolaştı. belki de gözünün içine baktım o itin... ama hiç bir şey yapamadım. çığlık atıp haykırmak istedim ama içime akıttım tüm gözyaşlarımı. çünkü o şerefsizlerin istedikleri de bu. gökmen abim yeni aldığı arabasıyla bugün yola çıkacaktı ama bugün baktım araba orada duruyordu öylece.
bazı şeyleri televizyon karşısından izlemekle anlamıyormuş insan. yaşamak, görmek, tanımak lazımmış... ben yaşadım, gördüm, tanıdım... içim kin ve nefret dolu...
muhammer ve gökmen abime allahtan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyorum. tüm türkiye'nin başısağolsun...