bugün

Yapilmasi inanilmaz zevkli bir hadisedir.. Lakin icmekte guzeldir. Tek problem, birazcik omru kisaltir, olumcul hastalklarla kanka yapar, bir de sevgili seni opmez.. Kul tabagini yalamaktan farkin yoktur. Birakmak iyidir.
sigarayı bırakmak kuşkusuz güzel bir şeydir çoğu bünyelerde, fakat bıraktığını orda* burda* yazıp, ne kadar karizmatik, seksi olduğunu da belli etmeseler çok daha şahane olur.
çok güzel birşeydir bakın sayın başbakanımız kullanıyor mu, cumhurbaşkanımız kullanıyor mu? bir de yok özgürlüğümüz kısıtlanıyor diyen hödükler var içiyorsun da ne oluyor lan kendini öldürüyorsun yasak zaten içmeyin çok pis döverim spermlerinize yazık nasıl yapıcaksınız eğer sigara içerseniz 3 çocuk.
bu başlığı okurken sigaradan keyifle duman çeken bünyeler için sanırım zor bir durum.
(bkz: kuru yemişe başlamak)
çevredeki insanlara işkencenin başlangıcı.
3 ay önce kolayca bıraktım sigarayı ve hiç zorluk çekmedim, önemli olan irade, artık "hayatımda ağzıma bile sürmedim" diyorum bilmezlerki günde 3 paket bitiyordu...
sigaraya başlandıktan birkaç yıl sonra düşünülmeye başlanılan durum. uygulamaya da konulur. ama sonuç büyük ihtimalle hüsran olur. kolay değildir.**
bir bakıma insan olduğunu anlamaktır aslında.
sevgilinin tehditleri sonucu sigarayı tak diye kesebiliyorsunuz.
1 ay önce ikinci kez başardığım durum. bu sefer ilkinden daha kolay oldu. bir de kilo alma sorunu olmasa.
biorezonans terapisiyle bir seansta fiziksel bağımlılıktan kurtulup ilk defa sigara içiyormuş hissine kapılınabiliyor. bundan sonra bağımlının psikolojik bağları koparması gerekyor. bunlar gerçekleştirildiğinde %90 lık bir başarı görülüyor.

bilgi için:

`http://www.dooyoo.co.uk/h...ance-therapy/1021158/#rev`
yerine koyacağın şeyin sigaradan daha az zarar vermesi gereken eylemdir.
bugün itibarıyla yaptığım eylemdir.
(bkz: öksürürken kusmak)
bırakamamaktan iyi olan eylem.
beraberinde balgam söktürdüğü iddia edilir. acaba hangisi daha iğrençtir.
çok zordur. ama inanın, bu dünyada, bir insanın kendine söz geçirebildiğini anladığı en önemli olaylardan biridir. yapabilen, gerçekten çok güçlü bir insandır.
kısa süreliğine de olsa zorunlu bir hareket.

(bkz: maxiller sinüs perforasyonu)
http://www.facebook.com/u...357389&id=17900841455
(bkz: dumanı olmayanın imanı olmaz)
(bkz: ağzı dumanlı göğsü imanlı gençlik)
söz konusu eylem için en saçma dönem ramazan ayıdır ve tecrübeyle sabittir.
her ramazan öncesi yapılmaya çalışılan eylemdir. fakat olmuyor işte. iftarı yaptığın an tatlı bir ağırlık çöküyor ya hani, ha işte onun üstüne illa ki yakacaksın bu mereti. demem o ki ramazan ayı haricinde bırakmaya çalışmak daha mantıklıdır.
her sigara içen kişinin istese yapabilceğini düşündüğü durumdur.bu kadar kolaymıdır hayır. tavsiye edilmelidir ki böyle bi girişimi olan yakınlarla o süre içinde pek az görüşülmelidir çünkü onların sinir harbi içinde kalabilirler.
yaklaşık son yarım yüzyıldır günde iki paket sigara tüketen babamın koah'a yakalandığını öğrenmesi üzerine doktorun talimatı ile gerçekleştirdiği ve benim de moral/manevi destek adına üç gün önce kendisine eşlik etmeye başladığım, uzun vadede hayırlı fakat kısa vadede sancılı eylem, davranış.
seven insan için imkansız olandır..
güncel Önemli Başlıklar