bugün

Ortalama her sigaraya bugün 1 tl zam geldi. Hayırlı uğurlu olsun.
(bkz: hedef 2023)

Bittik biz.
Bir paket parliament 13,50₺ / Marlboro 12,50₺ olmuştur. Tütüne geçin cebiniz nefes alsın.
Onun Zamınna korum.
Levent üstad.
kısa mavi monte carlo ya ne kadar geldiğini merak ettiğim zam değil zamcıktır.
bunun üstüne bi sigara yakardım da param yok.
Acaba niye sadece sigaraya ve içkiye bu kadar zam geliyor, yoksa sigara içenler ve içki içenler çok mu zengin yoksa vücuda zarar verir diye mi veyahut siyasi mi? Yazık çok yazık hala yerimizde bir iki, bir iki, bir iki... Ne zamana kadar...
Young King
geçen hafta bi paket camel ocean blue almışyım unutmuştum aslında çekmecede gördüm. baktım 6 tane kalmış içinde. sadece alkol aldigim günlerde içtiğim icin çok kullanmıyorum. bi tanesini de az önce içtim. bu paket de bittikten sonra sigara olayı bitmiştir benim için. alkole çözümü bulduk neyse de sigarada mentolsüz icemedigim icin pek alternatif yok. kaçak kent switch bulursam yine arada bir içerim. bulamazsam bu yavsak hükümete para kazandırmam
sigarayı bırakma vaktinin geldiğinin göstergesidir. ortalama her sigaraya 1 lira zam gelmesidir.
görsel
sorun değildir.
3 aydır sarma tütün içiyorum yıllardır salak gibi her gün 20 tl sigaraya para verdim. bi arkadaşın tavsiyesiyle tütüncüye gittim adam birkaç çeşit sigara sardı içtim en beğendiğim bana uygun olanından tütün filtre ve sarma makinesini aldım evde sardım bir hesap yaptım. 30 tl tütün iki karton filtre 10 tl aldığınız an yaklaşık 30 paket sigara çıkıyor beyler varın gerisini siz hesaplayın.
(bkz: amber leaf)
(bkz: ocb slim premium)
(bkz: gizeh)
kombinasyonu ile bu sıralar pek ilgilenmediğim zam, fakat zam kötüdür.
Bu da bana yapılmış bir komplo sanırım. Özellikle beklemiş olmalılar, pezevenk malik'in en çok sigara içtiği boktan anını bekleyelim zam yapmak için. Evet öyle yapmalıyız çünkü yeterince mutsuz değil.

Teşekkürler.
@tutun.yeni Türkiye;)
"Parliamenti de bozdular tutunacak dalımız mı kaldı?"
Bırakma niyetindekilere vesile olabilecek zamdır. (bkz: poly ana)
Devlet ekonomisine katkıda bulunma zamanı cmcmvmcjv.
Yine devlet sıkıştığı anlarda ekonomiye başka çareler bulmak yerine vatandaşın alım gücünü zorlaştırarak harika çözümlere başvuruyor.

Tam bir sömürge devlet.
net fiyatlar listelere düşmeden büfelerin kafasına göre bir lira. iki lira ekleştirdiği durum.. zaten zamsız alım yapılıp yığılan stoklar var kıyıda, her pakete elli kuruş koysa gene kâr, hep kâr amk.
almam artık.
sigara içenleri ilgilendirecek olan haber
tovbeler tovbesi ya içiyor olsaydim ? eved.

görsel
Keyif pezevenkliğine bile izin yok, ciğerimiz kalmamıştır.
devletimizden allah razı olsun, 1 paket sigaranın 17 tanesini kendi içip 3 tanesini de bir yerimiz şişmesin diye bize veriyormuş. başka biri olsaydı hepsini kendi içerdi biz de hani bana hani bana derdik.
(bkz: sigarayı bırakmak için sebepler)
insanları tütüne yönlendirir ve bir işe yaramaz.

ulan bunu ben akıl edemiyorum bunlar akıl edemiyor harbi komik.