bugün

Kıyafetlerin ve eşyaların sürekli sigara kokması olabilir.

Sözlük sanırım kardeşim içiyor ve bundan emin olamıyorum birkaç defa sordum söylese kızmayacağımı aksine evdekilere yansıtmayacağımda biliyor ama Hayır öyle bir şey olsa sana söylerim abla saklamam dedi söyler de biliyorum.birkaç kere sorduğum için artık dile getirmiyorum ama
Üstü sürekli leş gibi sigara kokuyor arkadaşlarım hep kullanıyor dedi bir bir ara kahvede takılıyoruz dedi.
Biraz önce arkadaşının evindeymiş sözde geldi leş gibi yine sigara. Şimdi nerde kaldı bunun içmiyorumu?

Edit: sorunda burda nefesinden yüzünden hiç almadım. gelir gider annemi beni öper içmesinden çok benimle paylaşmamasına üzülürüm bir yerde yanlış yaptıgımı düşünürüm.

Ve bir gün sonra gelen edit: operayon tamam bizim ergende o kervanın içinde bayrak sallamakta.
Sağ elini koklayarak.
kesinlikle içiyor. kendimden biliyorum.
el özellikle sağ el işaret ve orta parmak koklayarak tespit edilebilir hele ki incelenecek kişi kardeşse uyurken kolayca anlaşılabilir, şahsen sigaraya yeni başladığımda elimde kalan kokusunun bir gün geçmemesine çok şaşırmış ve o kokuyu çıkarmak için çok uğraşmıştım.
edit: sorunca kaçacaktır. telefonunu da koklayabilirsiniz ki hele silikon kılıflıysa buran buram sigara kokuyordur.
yanında sigara içerek. belli eder dudak ısırmadan, dudak kurumasından...
Öpüşün.
Kardeşin sigara içiyor bence. Ulan birde benim taa lisedeki bahanelerimin aynıları yemin ediyorum, gece gece yarıldım.

Eve gelir gelmez ağzını ve parmaklarını koklayabilirsin. Parmaktaki koku kolay kolay çıkmaz. Birde dikkat et ağzı sakız falan kokuyorsa koku gitsin diye eve girmeden önce çiğnemiş olabilir.
Saçı kokar.
Paket taşınan ceplere dökülmüş tütün kırıntılarını da unutmayalım.
Ateş istemek elini üstünü koklamak ve snapchat takibi stalk yöntemleri .
kullandığı elin işaret parmağını koklamak yardımcı olabilir. kendi parmağımdan ben iğreniyorum lan.
Götü yamuk olur.
dişlerinden sararan dişler hatta sigarayı taze içtiyse hafiften sararan eller ama bir insan neden sigara içtiğini saklamak ister ki.
Illa en zayıf anında karşıma çıkar sakladığı olaylar. Öyle bir sezgi özelliğim var görmemem yada duymamam ne varsa karşıma çıkıyor.
Yanar haldeki sigarayı tutması için kendisine uzatın. Tutuş şekli direk ele verir. En garanti yol budur.
Kendisine sorarım.

Dedektifçilik oynamanın ne anlamı var ki?
Zırt pırt özellikle yemek yedikten 5 dakika sonra tuvalete gidiyorsa.
parmaklar kokar siner kokusu, kokudan anlaşılır.
Ciğer filmi çektirmeye hastaneye götürün, bahane buluyorsa tamamdır.