bugün

Hem para hem saglik ziyani.
Benimdir.
Esrar içiyor olabilir. Olmayadabilir. Kendi seçimi.
asla sevgilim olamayacak kız modelidir.
Tam olarak ben oluyorum o sahis.
Bir kiza hic yakistirmadigim seylerdir sigara kufretmek. Ayrica sigara icen kizlarin ustu basi saci hep les gibi kokar. Ayrica gorunustende hic hos durmuyor. Kiz dedigin sigara degil cicek gibi kokar tabi bakimliysa. Ne yasarsaniz yasayin saglik kadar kiymetliside yoktur. Sigaranin mantigida yok cigerlerini zehirlemek icin parayi yakiyorsun resmen. Mantikli insan sigara icmez. Bir de bazi kizlar insaat iscisi gibi iciyor bayan dedigin kibar olacak bakimli olacak cicek gibi mis kokacak yapmayin nolur soyle seyler.
mis gibi kokan kızdır.
vurdurmuyordur.
Sigara içince ayrı hava kattığını düşünen kızlardan oluşan bir grup var. Genellikle 14 yaşlarında başlayıp çok hoş bir şeymiş gibi ortalıkta keko gibi gezerler. Yakışan nadir kadınlar vardır. Kadınlar diyorum, kızlara yakışmaz. Ağır bir sigara kokusuyla gezmek hoş değil.
Ciğerleri Temiz kızdır.
Ninemin deyisiyle sevdaluk etmemis kizdur.
Ninemin deyisiyle sevdaluk etmemis kizdur.
Sigara içmeyen erkek kadar doğal birşeydir. Üstü başı, saçı temiz kokan kızdır. Bulursam alacağım bir tane kendime.
sigara içen kıza göre daha geç yaşlanır. ayrıca malum sigara kokusunu taşımaz.
Sigara içmek için insanın nasıl bir sebebi olabilir arkadaşım. Aklım mantığım almıyor. Ama içilmemesi için sizlere yüzlerce neden sıralayabilirim. ''sigara içmeyen kız'' yada ''sigara içmeyen erkek'' diye de sınıflandırmak da doğru değil. erkeği de kızı da, kimse içmesin.
içmiyorum içenlere saygı falan da duymuyorum.
disleri inci gibi, kokusu mis gibidir.
AKCiĞERLERiNi KORUYAN VE SAĞLIĞINA DiKKAT EDEN KIZDIR.
Derdi yoktur. Ailesiyle mutlu mesuttur. Yada içki iciyordur. Sigara içince psikolojik olarak rahatliyorum. Insandan insana değişir derim susarim.
her tarafı ısırılası kızdır.
türbanlılar dışta bırakılırsa, neredeyse tamamı gayet yüksek bölümlerde okur bunların.
ilişkide tercih sebebi olan kızdır. kendisine tüm kapılar açıktır.
Nikotin krizine girmeyen soğuk kanlı kızdır. iyi kızdır.
sağlıklı, temiz ve tercih edilen kızdır...
vurdurmuyordur.
Sevilesi, aşık olunası, kendini ve karşısındakini düşünen, mantıklı, zeki kızdır.
vurdurmayan kızdır.