bugün

Bu benimdir. Sağlıklı, uzun yıllar yaşamak niyetindeyim. Yaşasın Yeşilay'cılık!
evlenilecek kızdır .
iyidir hoştur ama duman avcısı tribine girmiş andavallardansa sike sürülecek tarafı yoktur.
ortamda kişiyi gerer. sigara dumanı genelde rahatsız eder fakat etmese bile, edebilme ihtimali gerer. muhabbet, sohbet dönebilecek, bahçeli nargile yapan mekanlara da götürülmüyor. özellikle, bir de triplere giren sürümlerdense, tam bir baş belasıdır.
Benimdir.
Keşke sigara içseydim de içimdeki tarifsiz duygular da sigaranın tüten dumanıyla beraber havaya karışsaydı dedirtir. Sigara için, aşık olmayın.
ne yazık ki yakışıklı ve piç erkeklerin ilk tercihi olmayacak olan kızdır. ayrıca iticidir. kız dediğinin elinden cigara düşmemelidir.
Benim açımdan bir adım önde olandır.
Edlt: sigara içen bir hıyar baştan aşşağıya eksilemiş. Benim açımdan dedik kerkenez.
Sağlığını önemseyen irade sahibi kızdır.
elleri sigara kokmayan kızdır. kışın mekanların kapalı sıcak kısımlarında oturabilirsiniz onunla. onu ve onun gibileri sevin.

Edit: Diğerlerini de sevin tamam.
Ağzı temiz olduğu için öpmeye doyulmaz.
Olması gerekendir kız/erkek fark etmez.
büyük nimettir.
bolca dedikodu kaçıran kızdır.

dedikoduların yapı taşını sigara sağlar.
Rüyamız'da görürüz biz o kızları anca. Kara ölüm'den daha fazla kişiye yayıldı bu sigara illeti.
Artık piyasada mumla aranmaktadır. Nerde şöyle içkisiz sigarasız temiz aile kızları?
Cigerlerimi seviyorum . Onlarda beni seviyor . Arada kesisiyoruz ciger filmlerinde bu da boyle bir hoslasma iste.
sigara icmeyen erkek icin tercih sebebidir.
Kendine iyilik yapıyordur, hem parasal açıdan hem ciğer açısından. Ben bırakmaya çalışıyorum çünkü artık bir yokuşu dahi zor çıkıyorum.
şehvetle öpülesi kız türüdür. kızların sigara içmesi, hele ki daha yeni başladıkları zamanlarda resmen yapmacık gelmektedir. kendi çaplarında farklı görünme çabasından başka bir şey değildir.
Aklı başında kızdır. Sigara içip geldikten sonra pis pis kokmaz. Sürekli olarak “bırak şu sigarayı leş gibi kokuyorsun.” Söylemlerine maruz kalmaz.
ben de değilim. kız kısmı tutmadı ah be.
cinnet geçirme faslı yasamamış, kendini fazlalık hissetmemiş, herseyi eline yüzüne bulaştırmamış,yeni açmış goncagüldür .azalmayın çoğalın
kurduğu her cümlenin sonuna ''ağbi'' getirmeyen kızdır. daha sakin ve hanım hanımcıktır. ben nerde sigara içen bir kadın görsem '' lan '' ağbi '' ağzına sıçarım gibi laflar ağzından eksik olmuyor ve sinirli oluyorlar. sanki sigara içen kızlar biraz erkek olmaya özentili. freud babanın penis kıskançlığı tezi gibi.

erkeklerde öyledir mesela daha sakin olanlar sigara içmez. sigara içenlerin çoğu sinirli tiplerdir.
Herkes nefsinde özgürdür. içti diye kötü yollu olmuyor o kız aksine daha hoş dertli acısını gözleriyle ve içine çekip dışarıya verdiği dumanla anlayabilirsiniz.
beni bulup sigarayı bıraktırmasını beklediğim kızdır. başka türlü bırakamayacağım sanırım.