sigara içecek kadar aptal olma durumudur.
Sebebi sorulduğunda cevap veremeyecek kadar aptal olmaktır aynı zamanda.
Aptallığın kitabını yazmaktır. Sağlığına zarar vermek için duman üfleyip para harcamak.
aptallığın daniskasıdır.

günde 1 paket içiyorum 10ar liradan ayda 300lira. sağlık konusuna girmiyorum bile.

ancak bir sigarayı 7 dakikadan içtiğimizi hesap edersek 20 taneden günde 140 dakika yaklaşık 2.5 saat mutlu oluyorum.10 saat uyusam 12.5 saat iyiymiş. *
farklı bir bakış açısına sahip olamayan yazarların söylediği sözler.
Tamam zararli
Tamam bosa para havaya ufluyoruz ve uzerine para veriyoruz

ama insani her ortama sokar her turlu sohbetin icine dahil edebilir kimseyi tanimadiginiz bir ortamda gercekten yardimi dokunur boypedir bu namussuz.
Kafasızlık örneğidir. Hiçbir boka yaramayan dumanı üfleyip kendini ve çevresini zehirlerken para öder. Bari içki iç kafan güzelleşsin be ahmak. Havaya duman üflemek ne demek.
para verip sagligindan olmaktir.
akilli insan zaten yapmaz.
Mutlu olursun ver bi sigara.hüzünlü,efkârlı olursun ver bi sigara.içenleri anlamadığım ve de anlayamayacağım bir illettir sigara.
7tl ye kendini ve çevrendekileri zehirlemektir. Angusluktur.
Derdi olanın dostu, keyfi içenin derdidir.
bana göre olmayan olaydır.
bir insan hüzünlenince ne yapacak veya mutlu olunca veya çay içerken diğer eli nasıl boşta kalacak?
boşluk hissi uyandırır.
bir tespit. ancak bir miktar yanlış. sigara konusundaki aptallık sigaraya başlarken vardır. ondan sonrası ihtiyaçtır. aynı yemek yemek gibi,su içmek gibi algılar bünye sigara içmeyi. sigara içmeyen arkadaşlara gelsin
https://www.youtube.com/watch?v=oSHRG1nwpTg
bazen tek dal.. üzgünken.. iyi gelen bi aptallık.
Iradesine hakim olamayip baslamistir. Giderek bagimlisi olmustur ve beyinin bagimlilik ve takintilari kontrol eden bolgeside hasar almistir bu yuzden de iradesizce devam eder. Birakmasi icin ben bundan kurtulmak istiyorum derse birakir yoksa hic bir sey fayda etmeyecektir.
Sigara icecek kadar degil de, sigaraya baslayacak kadar aptal olmak desek daha dogru olur. sigaraya baslamak aptalliktir. ancak icen birine aptal diyemeyiz
atatürk e hakaret içeren tespittir.
Kendini yavaş yavaş öldürecek kadar aptal olmaktır.
Evet bizler kendi dumanımızda boğulan pislikleriz.
Sigarayı cidden keyif amaçlı içmek değilde ona bağımlı olmak büyük aptallık cidden. Yaşam tarzınızı hatta her anınızı bir şeye bağımlı olarak yaşamak üstüne üstlük birde bu şeyin sağlığınızı bozması...
(bkz: nefes alacak kadar aptal olmak)
Ulan her gün 1 paket sigara içmesem günde 2 kilo muz girer eve. Bence de aptallık.
hayatinda hic sigara icmemis insanlarin buyuk bi cogunlugu samimiyetsiz geliyo bana.
Malesef böyle bir durum söz konusu. Hem ayda en az 150 lira para ver hem de kendini zehirle. Olacak iş değil. Açık ve net.
Görüyor ve arttıyorum ayda 300 lira.

Tercih işidir.

Eğer baba parası mevzusu bana ithafen yazılmışsa, ben çalışan biriyim sevgili primat arkadaşım.