bugün

konsol oyunları satan bir sitedir.Türkiyedeki mevcut fiyatlardan dolayı türk kullanıcı için gayet caziptir.gidipte teknolojik ürünleri satan marketlere baba paralar bayılmaktan daha iyi bir secenektir.
dün verdiğim empire total war siparişi üzerine az önce taa britanyalardan cep telefonuma "we are pleased to inform you that your order no. hedehödö has been dispatched today with royal mail international 1st class" diye mesaj atmış cillop gibi site.
kargo takip numarası vermesi ve böylece gelir mi gelmez mi derdini yaşatmaması da apayrı bir güzellik tabi.

donanımhaber müridleri de uzun süredir talan etmekte burayı. site için hazırlanmış alışveriş rehberi ve yorumlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_28326594/tm.htm
verilen siparişleri anında kargoya verip gönderme gibi özellikleri vardır. pazartesi günü verilen sipariş istanbul da yaşıyorsanız perşembe günü elinizde olur. çok şükeladır.
taaa ingilterelerden evime bir adet colin mcrae dirt 2 yollamış sitedir. ucuzdur, hızlıdır, helal olsundur.
internet üzerinden konsol oyunları satan sitedir.
Ürün fiyatları abartıldığı kadar ucuz değildir. Bazı sitelere göre pahalıdır. Ürünün gönderimi için beş buçuk Pound verirseniz, 1. sınıf- First Class Mail- ve takip numaralı, iki buçuk Pound verirseniz, 1. sınıf ve takip numarasız gönderilir.
2 temmuzda verdiğim sipariş 8 temmuzda bana ulaşmıştır. Satın aldığı ürünü beklemeyi sevmeyenler için ideal olan sitedir.
6 ocakta sipariş ettiğim oyunumu hala bana ulaştıramamış sitedir. ilk defa shopto dan alışveriş yaptım ama şu ana kadar pek memnun kaldığım söylenemez. bunda kabahat shopto'nun değil malesef çünkü adamlar aynı gün kargoya verdi. ptt kargoyu bekliyorum 13 gündür hala ses yok.