bugün

bu ne be kardeşim bu kadar bekletilir mi sıkmayın adamı yakında izleyecek adam bulamayacaksınız.
(bkz: dede sherlock 4 sezonu ertelenmiş yine)
pazar günü sabahında beşinde kalkıp bir gelmeyen ana avrat sövdüğüm otobüs gibi oldu bu dizi. 5. sezonu çocuklarımla beraber izlicem galiba (bkz: baba koş sherlock başladı)
Erteleye erteleye sabah alarmina dondurduler diziyi.
7. sezon çıktığında sözlükte ilk beş nesili göremeyeceğimizin habercisidir.

10. sezon geldiğinde tayyip 2023 hedeflerini gerçekleştirmiş olacak.
Ölmez sağ kalırsam izlemeyi planlıyorum.
Yazıldığı gibi 10 sezon değil 5 sezon sürecek dizinin 4. sezonun gecikmesi olayıdır, üzmüştür.
ya yalan haberdir diye tahmin etmiştim , kesin miymiş ? of ya saçmalık resmen
Aminiza koyam.
yanlış anlaşılmadır.hemen atladınız amk. yeni sherlock holmes filmi 2017 de çıkacaktır.
Tamam sağlam dizi yapıyorsunuz ama bu da yapılmazki. Ufak suçlardan bıkmıştık suçun napolyonu moriarty abimiz geldi diye çocuk gibi sevindiydik 2017 nedir?
O zamana kadar bu devletin sözde kaza kurşunlarından biri bizi de öldürmezse izleriz artık.
Did you miss me deyişlerine dolu dolu evet deriz artık moriarty nin.
normal olandir. cunku 2016'da bile yayinlansa cekimlerine su gunlerde baslamasi gereken dizidir. basladigi icin cekimler 2016ya, dizi 2017ye kalmistir. 3 yillik bir ara demektir bu da.
böylesine kaliteli bi yapım ,dizi tarihinde rekor ara verme , tatil vb. adı her neyse rekorunu kırmıştır .şaka gibi

bizde yıllık bi dizide sadece yaz tatili ile her hafta film modunda ikişer saatlik dizi çekilirken bu normal değil belki de ; sezonu zaten 3 bölüm olan sherlock a 2 yıllık bu devasa ara da nedir ?
"kimseyi beklemedim seni beklediğim kadar" dediğim dizidir. Ayıp be.
star wars sekiz gelecek neredeyse bizim sherlock ortalarda yok.
lan ben sevgilimi bu kadar beklemedim mk nedir bu ya.(olmayan sevgilim)
dizi bekleyerek omrunuz geciyor be size de yazik.
(bkz: tik oluştu şu an)
Sizin ben egonuzu klasınızı sikeyim dedirten durum.
Hayvan gibi şiy yapıyolar yaa.
3 yıl ara mı verilir lan allah belanızı versin.
işin yoksa hatırlamak için en baştan diziyi izle.