bugün

yil icinde varligini unuttugum dizi. hadi yaa, salin artik su bolumleri.
merakla beklenen dizidir. o nasıl bitişti öyle arkadaş hatırlamıyorum ama neyse şaşırmışa bağlamaya gerek yok.
harika dizidir. yeni sezonunun bir türlü başlamaması sinir hastası eder.
sol freamede görülünce başladı sanılan dizi. *
favori dizimdir.
4. sezon teaser'ı için...

http://forums.celebscom.c...ndex.php/topic,635.0.html
kızlı erkekli yiyişmelerin olduğu dizidir. evet.
dershanelerin kapatılmak istendiği dizidir.
görsel
şu sahneleri cidden özledik.
kendi ailemden çok seni özlüyorum gallenger ailesi gel artık geeel. Frank puştunu bile özledim.
--spoiler--
bu ne manyak yaşam tarzı la?
--spoiler--
izlerken bir ben mi ağlıyorum diye düşündüren dizidir.
3 sezonu 3 günde bitirdikten sonra boşluğa düştüğüm izlediğim en iyi dizilerden biri.
enteresan bir dizi kesinlikle izlenmeli, anlatılmaz yaşanır modunda.
Çocuğu olmuyor diye sevgilisinin annesinden hamile kalmasını isteyen ve bunu başaran karaktere sahip geniş dizi.

Alakasız Bir anda ilişkiye giren geyler, sevişen çiftler çıkabiliyor ekrana. Kimin eli kimin götünde belli değil kısacası. Yine de yeni sezonunu merakla bekliyoruz..
heyecanla beklenen dizi.

jimmy'nin ölümünden sonra fiona'yı kim bafileyecek hepimiz merak içindeyiz.
özlenen dizi. fiona ne biçim bir insan ya kadın ırkına tepki olarak doğmuş takdir ediyorum.
jimmy'nin ( justin chatwin ) shameless profiline bakayım dedim bakmaz olaydım. olum ne hayallerim vardı lan.

--spoiler--
http://www.tvguide.com/ne...ts-shameless-1066296.aspx
--spoiler--
4. sezon ilk bölümü malum ortamlara düşmüştür ancak altyazısı henüz bulunmamaktadır.
sonunda 4. sezonu yayınlanmaya başlamıştır. ama izlemeye kıyamıyorum. biraz biriksin de.
3 sezondur ilk bolumunden son bolumune kadar izlediğim 4. sezonu iple çektiğim tek dizi
4x01 için;

--spoiler--
lip'i bu kadar ezik halde görmek içimi acıttı. toplarlan lan sen gallagherların en kuul olanısın. sigara içişine kurban.

rip jimmy!

debbie'yi ilk bölümden beri hiç sevmem. ama bu bölümle iyice gıcık oldum. tam bir küçük fahişe. o giyiniş, o makyaj, o topuklularla yürüyememeler, cidden nefretlik. tabi başta adam akıllı bir rol modeli olmayınca normaldir ama yine de çok itici zilli. böyle yakınımda olsa stres atmak için iki şaplatırım. zaten uyuyamadım hiç, asabiyim.

ian da yok ortalarda. o değil de lip mit'den burs teklifi almıyor muydu? ne işi var chicago'daki üniversitede.

veronica da hamile. böyle olacağı da zaten çok barizdi.

kev cidden haklı. frank tam bir asalak. adam artık alkolü damardan alıyor. ölecek gidecek hala içecem diye kasıyor.

carl ailenin hep en safıydı, hala da öyle. o da büyüyor, tam bir baş belası olacak hele az daha büyüsün de. lip ile birlikte dizinin en sevdiğim karakteri yalnız. tam psikopat. bir gün evi yakarsa hiç şaşırmam ki fiona da zaten haklı olarak bundan korkuyor.
--spoiler--
nihayet 4. sezonu başlayan şahane dizidir.
--spoiler--
fiona sen insan isen bu türkiye'deki kezbanlar ney?
--spoiler--
Yeni bölümü yayınlanmış dizi.
kesinlikle bu bölümde gayet güzeldi.
carl karakteri ilk sezonlar da fazla gözükmesede her geçen sezon daha da sevdirdi kendini. şahsen sevdim keratayı. ve debbie gerçekten nefret ettiriyor kendinden.

--spoiler--
frank:
-carl
-evlat
-daha yavaş yapmak isteyebilirsin
-yumurtaymış gibi tut

carl:
+işe yaramıyor

frank:
-belki de ara vermen gerekiyordur
-kaçıncı sefer yaptın bugün

carl:
+dokuz

frank:
-dokuz ? zavallı şeyin amına koyacaksın

--spoiler--

bu frank adam ya yattığı yerden yine güldürdü. gerçi ne zaman kalktı ki.