bugün

bu adam kemal kılıçdaroğlu geldikten sonra chp den milletvekili oldu. yukarıdaki yazarın dediği gibi kendi memleketinden değil de istanbuldan aday gösterildi. benim şahsi düşüncem kemal kılıçdaroğlu'nun chp yi hdp çizgisine getirmek için partiye aldığı sayısız isimden biridir.
Onlarda suç yok, hdp yasal partidir. Suç onu kapatmayan hükümet ve ortağınındır
kripto apocudur kendileri.
chp nin içindeki pkk lıların en açık olanıdır. daha bugün hdp de yönetime ortak olmalıdır diyerek açık açık hdpkk destekçisi olduğunu göstermiştir.
chp bu adam ve benzeri mantalitedeki kişileri partiden ihraç edip herkese mavi boncuk siyasetini bırakmadığı sürece iktidar falan olamaz. bu tipler partide kaldığı her gün oyunuz azalıyor, üç beş kişiye şirin gözükeceğiz diye sırt çevirdiğiniz türk milliyetçilerinin kendi görüşlerine uygun partilere yönelmesine de bu tipleri partiden ihraç etmediğiniz sürece hiçbir şey söyleyemezsiniz.
istanbuldaki cehapelilerin seçmek için sandıkları patlattıkları milletvekili. Adamlar çok aşırı Atatürkçü abi.
Twitlerinin en az yarısının içeriğini türk ve türkiye düşmanlığı (dersim, ermeni soykırımı, pkk dhkpc tutukluları..) oluşturan, teröristlerin koruyucu meleği atatürk düşmanı y-chpli sahte chpli.
chp'nin adını kirleten vatan hainlerinden biri.
ulusalcıların bir kısmının ve kemalistlerin desteklediği chpnin vekili.
Kürt partisi chp'nin lideridir.
Teröristlerin koruyucu meleği, terörist hakları savunucusu Tr705 kod adlı Küreselci pkklı.
öldürülen pkk milletvekillerinin cenazesine katılan, polisleri şehit eden dhkp-c lilerin avukatlığını yapan sözde insan hakları savunucusu ağır kürtçüdür.

bu adamın halen daha tutuklanmaması milletvekili olarak dolaşması ülkenin özetidir.

kılıçdaroğlu y-chp tayfasının eseridir.
Wikileaks'da çatır çatır Cia ajanı olduğu ifşalanmıştır, pkk'nın chp temsilcisi

(bkz: Kürt sorununu çözme yöntemi olarak pkk'yı desteklemek)

(bkz: Türklere faşist deyip sivilleri katleden terör örgütünü desteklemek)

(bkz: Kürt milliyetçileri)

(bkz: Irkçı kürtler)
chp'nin paçasına yapışan bir sülük daha. terörist cenazelerine gider, kürdistan paçavrasını paylaşmaya bayılır. Atatürk düşmanı kürtçü ibnenin tekidir. canan'ın erkek versiyonudur. hadepe'ye s*ktir olup gitmelidir.
MUHALiF KiMSENiN GÖRMEDiĞi NE SOL CENAHA NE DE CHP'YE YAKIŞMAYAN TiPTiR.
BiZDEKi SOLCU TAYFANIN SOLDAN ANLADIĞI TEK ŞEY HÜKÜMETi ELEŞTiRMEK OLDUĞU iÇiN iÇERDEKi ÇÜRÜKLERi GÖREMEZLER.
BU ADAM ÇÜRÜKTÜR OY KAYBETTiRiR YAPIYI BOZAR SEÇMENi KAÇIRIR.
chp'ye yerleşen pkk'lı kürtçülerden biri daha. tam bir sülüktür. canan'la birlikte hdp'ye defolup gitmesi gerekir. kürdistan paçavrasını paylaşmaya bayılır. terörist cenazelerine gider. başbuğ atatürk'ün partisinde hiçbir işi olamaz. dersimli kemal ile birlikte dersim'in yolunu tutsun.
chp'nin hdp başkonsolosu.
Cehape'de en az Kılıçdaroğlu kadar etkili ve yetkili bir Kürt milliyetçisi de bu işte.

Genel Başkan yardımcısı mı olmadı cehape'de, başdanışman mı olmadı, ne varsa her şeyi oldu...

Hey yavrum hey...

En yüksek mevkilerine geldi cehape'nin bu Kürtçü ya ona yanar bu abiniz.

Hala daha CHP başdanışmanı bu adam ha öyle düşünün gençler.

Cehape'nin içindeki en terör destekçisi insanlardan biri diye sevmeyebiliriz ama en azından mert diye saygı duyuyorum birazda olsa ben yine de.

Adam diğer cehape'li terör destekçileri gibi takiye yapmıyor en azından olduğu gibi davranıyor.

işte gerçek cehape bu! işte gerçek cehape zihniyetinin temsilcisi de bu!

Hiç öyle deme demeyin gençler bu abiniz doğru bildiğini söyler.

Hadi öyle değil desek, Kılıçdaroğlu Atatürk düşmanı Ahmet Altan'ı kucaklarken bu da aynısını yapmadı mı?

Körler sağırlar birbirini ağırlar da atamızın adını kullanıyor bu teröristler ona yanarım.
yuvaya dönmüş. bunların yuvası ce ha pe ce ha pe.!
Atatürk'ün partisinde bulunan milletvekili bu milletvekili kelimesini kullanmak ne kadar doğru orası da tartışılır? CHP Atatürk'ün fikrinden tamamen ayrılmış durumda bulunuyor. Nereden çıktı bu bayrak? CHP, artık tamamen hdp'ye yönelik tavırlarda bulunuyor.

Atatürk bunlara denk gelseydi utanırdı. Yazık Atam'ın partisi ne hallere geldi! Partiden de ayrılsın hdp'ye geçsin. Atatürk'ün ilkelerinden birisi de Milliyetçilik değil mi? Nedir bu sözde kardeşlikçi yaklaşım? Artık ne yazık ki böyle bir algı var, Türklük düşmanlığı yaparsan, ilerici, çağdaş gibi algı yapıyorlar.
terörist mi değil mi bilemiyorum kanlı eylemine rastlanmadı ama dibine kadar terörist savunucusu.
Tanrıkulu için CHP'ye oy atan ve emsalleri sayesinde atmayan kaç kişi vardır hesabını merak ettiğim.

Atatürkçü, devletçi ve milliyetçi CHP'de neden ısrarla adaydır anlayamadığım.

Anlayabilen varsa gelsin anlatsın lütfen.

Hayır milletvekilliği yapmasın demiyorum.
Ama siyasi görüşüne daha uygun, daha rahat edeceği partiler var.
Vatan evlatlarının havadan operasyonel destekçisi olan sobalar ın neden hazamediyorsun sezgin bey.

Ne istiyorsun,daha çok şehit daha çok yetim çocuk ve daha çok gözü yaşlı anne mi.
Atatürk'ün partisinde Atatürk'ün ülkesine düşman biri.

Yargılanmıyor olmasının tek sebebi yaptığı işlerin iktidara puan kazandırıyor olması.

Sen de yargılanacaksın!
Siha görünce kuduran chp'li vekil. Kendisinin durumuna ne kadar gülüyorsam céxâp'a dönüşen chp'ye de o kadar üzülüyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu, başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün partisini kürtçüler, liboşlar, devlet düşmanları ele geçirmiş.

görsel