bugün

türkiye'nin acizliğini gösteren durumdur.

senelerdir medyada, fısıltı gazetesinde kendisinin madde bağımlısı olduğu iddaları ortaya atıldı. yakalanan kişiler adını zikrettiler. ama değil gözaltına almak, bu haberlere cevabınız ne diye soramadı bile.

deniz seki, yıldız tilbe ve tarkan gibi isimlerin uyuşturucu madde bulundurmaktan tutuklandığını görüyoruz. ki bu kişilerin çoğunun arkası sağlam diye bilinmektedir.

demek ki bir sezen aksu bütün türkiyeye bedelmiş.
sadece "demek ki bir sezen aksu bütün türkiyeye bedelmiş" sözü doğru olan önerme. yoksa öyle dokunulmazlık gibi bir durum yok. hele hele oray eğin gibi 3. sınıf köşe yazarları bile kalemine dolayabiliyorsa demek ki isteyen istediği gibi yazabiliyormuş.
tarkan dan sonra kimsenin dokunulmazlığı olmayacağını bilen insanın inanmadığı dokunulmazlık.
eğer ülkemiz gerçek hukuk devleti olsaydı bu ve bunun gibi pek çok sanatcı(?) dokunabilirdi ama az kaldı ikinci cumhuriyete geçmeye az kaldı.
sezen aksu olmanın kolay olmadığına, sezen aksu olamayınca girip iyi de olsa kötü de olsa sözlüklerde entry yazmak dışında bir tek "eser" vermemiş olanların da bunu anlayamamasının doğallığına bir kere daha şahit olup, "batsın bu dünya" dediğim hadisedir. bazı insanlar özeldir, onlara kendileri istese de dokunamazsın!
ister dokunulsun ister dokunulmasın ben kendi şahsıma nefret ediyorum bu kişiden. kendisi için sanatçı demeye dilim varmaz çünkü sanatçı dediğin hükümeti yalayarak ayakta kalmaz, hükümete ihtiyacı yoktur sanatçının. bu ülkede sezen aksu'nun önüne geçen çok fazla sanatçı var lakin hiçbiri başbakana herkesten önce telefon açıp geberene kadar arkanızdayım demediği için dokunulmazlık hakkına erişemiyorlar. bu yaşıma geldim sezen aksu dinlemeden her türlü duyguma tercüman olacak sanatçıları buldum. ülkemizin afyonu haline getirmeye gerek yok bu kadını.
neden bu kadar abartıldığını anlayamadığım bir kişinin artık dokunulması gerektiğini düşündüğüm dokunulmazlığıdır.
çok yetenekli olsaydı dünya tanırdı.
sahtelik, acizaneliktir.

yok yok bu direk sürü psikolojisine girer.

bir insanda göremedim ki, cesurca bu kadının abartılmış balon olduğunu söylesin.

popüler kültür çöplüğünün dayatmalarıyla yaşıyoruz resmen. sezen aksu, şebnem ferah, sertab erener gibi balonlara laf edemiyor iken, yo yo illuminati bizim ne dinlememiz gerektiğini söylüyor, saptıyor gibi yalandan yere laflar konuşuyoruz.

illuminati bizim içimizde, çekirge.

az cesur ol da gerçekleri bir daha düşün.
yahudi dönmesi olduğu içindir. ermeniyle yatmıştır. çıkardığı isimler de sabetayisttir.