ailenizin tolk showcusudur. şimdilerde youtube'dadır.
Bu doğruysa yer yerinden oynar.
Çok garip ama sivaslı değildir.
Geçen yan apartmanın önüne de sıçmıştır.
hügo'nun a.k geyiği gibi kendimi bildim bileli anlatılan geyiğin baş rol kahramanı tv insanıdır. ben bu iddiaları ilk duyduğumda yıl 2003 filandı. Demek ki hala devam ediyor. ilginç. acaba bir çeşit sosyal deney filan mı lan acaba?
(bkz: yuhara)
spoiler vermeyin de merak etsinler:d
Neresine tüy diktiğini merak ettirdi. Kim la bu boklu?
Psikolojik sorunları olan talk showcudur. iğrenç. Düşünsenize..

- ahh geliyorum aşkım..
+ ne geliyor, aa napıyosun sen???
- geliyooooooo patır putur zart zurt ohhhhh
+ aaağğğğ böööö ıyyyyy bu ne yaaa?? iğrençsin bu neeee?? Öffff Ne yedin lan? Bitti bu ... bitti!!!
- pınar nooldu? Pıınaar!!!
valla bu başlığı ekşi sözlükte görür görmez daha içine girmeden direk aklıma bir kişi geldi ve içine girince anladım ki üstü kapalı bahsedilen kişi de aynısı.
aklıma şu sahneyi getiren tip.

https://youtu.be/tau8NJ1pYHo
hakkında bu iddialar çıkan showmanin zamanında ismi lazım değil bir hanım ile de oynadığı bir dizi ekranlardayken benzer dedikoduları o zaman bu sarışın boylu poslu hanım için duymuştum demek ki kokusu bayağı bir süredir sarmış hepsini çıkmıyor üzerlerinden. o kadın da üzerine işenmesinden hoşlanıyormuş mesela. yine gazeteci olan kocası kıvırcık saçlı bir bey vardı bir yazısında internet üzerinden yayılan swinger benzeri cinsel sapkınlıklardan bahsediyordu bundan 15 yıl kadar önce sabah gazetesi'ndeki köşesinde ve ekliyordu 'bunlar bizim aynı apartmanda aynı katta oturduğumuz kapı komşumuz ya da her gün selamlaştığımız bilmem nerdeki insanlar yani sıradan insanlar' diyerek bunları sanıyorum normalizasyona çekmeye çalışıyordu. demek ki adam kendi ailesini yazmış. herkesi de kendisi gibi sanıyormuş. vah yazık. bir gülben olayı patladı herkes linç etti kadını. bir de bunların yedikleri fışkılar dökülürse ortalığa insan içine adım atamaz hale gelirler eğer biraz haysiyet duyguları kaldıysa.
eski sevgilimin yeni sevgilisinin halasının amcaoğlu böyle bir şeyden bahsetmedi bu yüzden böyle bir talk showcunun olma imkanı yok. Olmayan talk showcu.
Oha bu gerçek miymiş? Lan bana eski sevgilim böyle bir şeyden bahsetmişti çok çok yakınından biri bu şahısla bir ilişkide bulunmuş falan filan tabi inanmadım. Burada bu başlığı görünce küçük çaplı bir şok yaşadım. Woharey.
başka hiç derdimiz kalmamış gibi kimin kimin üstüne sıçtığını düşünüyoruz şu anda.

merak ettiğim nokta şu tam olarak; siz sıçamıyorsunuz diye mi yoksa sizin üstünüze sıçmıyor diye mi zorunuza gitti anlamadım.
Oğlum bu dünyada ayak görünce boşalan, trenin yolda giderken titremesinden orgazm olan, köle gibi kendine tasma takılmasını seven ve daha bir sürü abidik gubidik seks istekleri olan insan varken, buna şaşırmış olmanız asıl şaşırtıcı olan durumdur yani...

Edit: "ağzına sıçarım" cümlesinin türediği fantezi şeklidir.
iğrenç lan.
ekşi sözlükte okudum fakat bu işin aslı var mı kimdir ne değildir konuya hakim birisi açıklama yaparsa iyi olur.

t: myth olma ihtimali yüksektir.
karının belki öyle bir fantazsisi vardır

çok ısrar edince zçp üstüne tüy de dikmiş olabilir.
r'yi unutmuşum kısmıyla dikkat çeken iddia. arkadaşlar dikkat edin g.te girmesin diyorum. başka yorum yapmıyorum.