bugün

Dibinizde horlaya horlaya uyumasından iyidir.
Geçerken bir uğramış olan erkektir.
Sevistiği kadını herkesle sevisiyor sanan erkektir. iliskiden gözü korkar boynuz yiyecegim tribine girer o yuzden bi iliski baslamadan biter. Sonra en orospusunu alır evlenir. Adalet işte.
arthur schopenhauer cevabı yıllar önce vermiştir:

“erkeğin aşkı; doygunluğa erdiği andan sonra gözle görülecek şekilde azalır ve önüne çıkan her kadın, elde ettiği kadından daha çekici gelir ona. çeşitliliği arzulamaya başlar. kadının aşkı ise, doygunluğa erdiği andan sonra artmaya başlar. bu doğanın amacının, türün sürdürülmesi ve elden geldiğince çoğaltılması olmasının bir sonucudur. erkek bir yılda 100’den fazla çocuğu kolaylıkla yapabilir. oysa kadın, ne kadar erkekle sevişirse sevişsin, yılda ancak bir çocuk yapabilir. işte bundan ötürü erkeğin gözü her zaman başka kadınlardadır, oysa kadın bir tek erkeğe iyice bağlanır. çünkü doğa onu, kendisi farkına varmaksızın, gelecekte doğacak çocuğun besleyicisini ve koruyucusunu elde tutacak biçimde davrandırmaktadır. bu bakımdan, evlilik hayatında erkeğin gösterdiği sadakat yapay, kadınınki ise doğaldır.”
adam değildir.
insan sevmediği ile sevişmez abi, sevişmemeli.
Evlenmeden elinizi tutturmayin diyoruz kezban diyorsunuz. Ben daha bir sey demiyorum.
ayıp eder , saygısızcadır.
balkonda sigara içiyordur gelir geri hemen yataktan kalkmayın dinlenin sadece.
Yatak daha sıcak fazla uzaklaşmış olamaz komserim.
ali dir. alisülasyon.
(bkz: barney stinson)
erkeğim diye ortalıkta gezinmesin. hele sözlüğe gelip başlık hiç uplamasın.
(bkz: david copperfield)
Aslında rüyadır. Meğerse öyleymiş yani. Ben hiç rastlamadım.
Mantığını vicdanına tercih etmiş akıllı ama yüreksiz adamdır.