bugün

BAŞLIĞI daha farklı bir janrda açmayı düşündüm, açtım da ama maalesef moderatör engeline takıldı. bu sebeple hardcore ruhundan daha hafifmeşrepliğe geçiş yaptık. yumuşattık biraz daha ve böyle servis ediyorum.

akneleri beyazlaşmış bir kaç zeki olduğunu sanan zavallı gençler için küçük bir de hatırlatma yapalım ki başka alternatifler üzerinde düşünsünler ;

"iyi sikememişsin yeaa ondandır" gibi sabit ve sıradan bir argümanla başlığıma salça olursanız sizi salça tenekelerinin içine mahpus ederim...

var olmadığını mı zannediyosunuz böyle bir varlığın. tabii ki var, hoşlanılan, sevişmek istenilen bir hanınım, hatunun, kızın birden, ansızın hayatınıza girip gece boyunca ilikleriniz boşalana kadar, tuvalete titreyen dizleriniz yüzünden duvarlara tutunmak zorunda kalana kadar sevişip günün ışıkları ile bebarer yüz yüze geldiğinde mahcup bir sürat ifadesi ile "radak... biz arkadaş kalalım" demesi nasıl bir şeydir size?.. hahah duygusal bazda düşünen gerizekalılar varsa şimiden uyarayım, olay o değil. altta kahkaha fonu ile hatunun gözlerinin önüne serdiğim yakın geçmiş iniltileri eşliğinde dalga geçilmez mi sizce. aymazlığa bakar mısınız. hem gelip altıma yatacaksın, hem de "yeaa arkadaş kalmamız ikimizin arasındaki ilişkinin bekası için bence daha önemli seksten olduğu kadar" vuzurtıları ile beynimi rahatsız edeceksin.

acınacak halde olan bir tür seks cambazları bunlar. fakat kendisini arı maya'nın ahlaksız ve libidolusu gibi görüp olduk olmadık çiçekten bal alacak kadar akıllı görüyorsa baltayı taşa çarptığını da belirtmek isterim.

şimdi balta var sapı var. sapla samanı, baltayla sapı karıştırmamak lazım..
(bkz: yarası olan yazar)
üzülme geçer.*
önceden söylenmesi durumunda yine de sevişme olurdu. akıllı davranmış kendine çalışmış. önce söyleseydi sen kendine çalışırdın.

(bkz: akıllı alan hatun)
beklediği performansı görememiş hatundur.
(bkz: fuck buddy)
o da arkadaşlıktır.
muhtemelen karşı tarafın sadece onunla sevişmek için hayatında olduğunu anlamış hatundur.

mantıklı.
fuckbuddy olayını bilmeyen ve yaşamayan yazarların atıp sıkıladığını gördüğümüz durum. gayet normal bir durum. (bkz: istanbul).
bundan sonrada sevişeceksek böyle benim için sorun yok şeklinde cevap alır erkekten.
(bkz: ne olacağdı)
erkeğin masum duygularıyla oynamış, haşin, gaddar anadolu kadınıdır. * o saf kalbi, bir bez parçası gibi kirletip atmıştır.

(bkz: ağlamak istiyorum sözlük)
ayaküstü o kadar seviştikten sonra muhtemelen birkaç kez boşalmış kızdır. arkadaş kalırsınız ama arada gene sex olur.
aşırı sosyal arkadaş sınıfına girer.

erkeklerin arayıpta bulamadığı bir kızdır ama bulunca da posasını çıkarıncaya kadar kerkinir.*
(bkz: hımmm baldan tatlı bigün ben de yiycem)
(bkz: sezercik)
olması gereken kız türüdür.
fuck buddy olmak gibisimi var?
aranan ve ender bulunan kız türüdür. bulan şanslıdır, tecrübeyle sabittir.

edit: zevklerimin kölesiyim.
ileri zamanları düşünen hatundur.
(bkz: döndü kıçını yattı)*
gözümde değerini yitirmiş hatundur.
candır. ne güzel hatun lan o. sorumluluk yok, dert yok, ilişki yok.
kayışı koparmış hatundur. "sen kal öyle, ben geri gelicem" denip kapıdan koşarcasına çıkılır.

beyin lobundaki tarih-zaman çizelgesi feci halde tahrip olmuştur. aynı zamanda hastalıklı bir ruh hali... lanetliyorum.
muhtemelen seviştiği erkeğin kendisine sadece cinsel bir obje olarak baktığını gece boyunca olan aktivitelerden anlamış olan hatun kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. hem erkeği kaybetmek istemezler, hem arkadaş da kalabilirim diye gururlarını tamir ederler hem de aslında o erkeği kendilerini cinsel bir objeden öte bir sevgili olarak görmesini arzularlar.