bugün

sevişme anında meydana geln komik bir görüntü ya da sesten dolayı gülme krizine girmektir. insanın aklına başka saçma sapan şeyler de gelebilir. uzarsa olayın bütün şeyisi kaçar. *
taraflardan birinin tiki varsa, ve bu tik dokunma ile ilgili ise, sinirden de olabilecek bir gülme krizidir.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: ay ben gülerim) * *
saldıray abi cümlelerinin akla gelmesi dolayısıyla olabilitesi mümkün olay.
- züleyha ne o canın mı sıkkın? Yatalım geçer. Bak geçen gün ikiz yatak sorunu vardı...
(bkz: saldıray abi)
(bkz: şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın)
(bkz: çok küçükmüş bee)
------hahhahaha (bayan )
tutamazsın kendini japonlarınkinden bile küçük olduğu aklına gelir .
(bkz: sözlükte çatır çutur sevişiyorum mesajı vermek)
kadınlar güldüren erkekleri sever geyiğini yatağa taşımaya gerek yoktur. yatağa gidene kadar güldür de , yatakta bi ara ver be adam!!!
sevişme özürlü gençlerimizin başına gelebilecek hede.
tam odak anında fenerbahcenin 100. yil marsi calmaya baslarsa önce gülüp ardından cinnet durumları..
-hahahah o ne öyle mülayim?
+noldu ya, hani az önce işlevi önemli filan diyodun?
-ahahah, ne biliyim bu kadar olduğunu?
+allah belanı versin necla.
-benimki bile daha büyük yahu, hahahah, kriz tuttu.
+çık git necla, hayatımdan sildim seni.
erkek tarafı krize girecek kadar öküzleşemese de, kahkahaları içinde tutmaya, patlatmamaya çalışsa da uzun süreli sevişmelerde gerçekleşebilir. bir süre sonra olaya yabancılaşırsın, hatunun yüz halini görürsün, kendi hırsına bakarsın, "nooluyo lan burda" tribini müteakiben bu durum meydana gelir.
olayın elbet bir de hatun cephesi vardır elbet ancak pasif eşcinsellik üzerine bir kariyerim olmadığı için bu konu hakkında bir fikrim yok.
cem yılmaz'ın bir gösterisinde orgazm olmak kadar gariptir.
- necati bu ne?
+ gülme
- işte ben buna gülüyorum
+ sen de mi melahat?
- puahahaha
Freudyen bir analiz gerektiren psikolojik ruh halidir. En kısa sürede bir emo dosttan tavsiye alınmalıdır... Fayda etmezse ikinci çözüm yolu olarak işemek tavsiye edilebilir.
fıkra anlatmaya benzemez ki bu iş anlatmadan gülmeye başlayasın . belli ki bu işte bir dalga geçme söz konusu gülen kimse ikinci uyarıdan sonra ağıza elma sıkıstırılıp susturulmalıdır . molada çıkarırsınız ucuz ve işlevsel bir yol .
sevişirken en çok huylanılan ve gıdıklanılan yere dokonulmasının ardından gerçekleşmesi mümkün olan durumdur.
herşeyin olduğu gibi sevişmeninde içine eden kadının girişimidir, hem herşeyi piç etmekten zevk al sonrada bi bok yasayamiyorum diye ağla (bkz: bi sikdir ordan)
eğer bünyeler sarhoşsa olması muhtemel durumdur.
"sevişirken gülme krizine girmek" bunun gibi bir olay başınıza geldi ise (bkz: sevişirken ezan okunması)krizden çıkamazsınız zaten. tam bahtsız bedevi durumudur. allah kolaylık versin. * *** *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar