bugün

işverenlerin, iş başvurusu yapan kişilerin cvlerine bakmayıp facebookta neler yapıyor neler paylaşıyor diye bakmalarıdır. sosyal medya önemini kazanmış işin orospusu olmuş resmen.
empati kuramayanlar. her zaman kendi duygularına ve konumlarına göre hareket edenler ve karşılarındakileri düşünmeyenler. umarım karşıma bundan sonra böyle insanlar çıkmaz.
yuzune :

-canım merhaba * )))))))))))))

arkadan :

-vay oç.

diyen insan.
haksız olsalar bile kendilerini yükses sesle savunmaya çalışanlar...
herkesi kendine benzetmeye çalışan egoistlerdir.
tartışırken saygıyla alakası olmayan, fikrini kabul etmeyenleri hazmedemeyen insan tipi.
Herkesle anlaşan tiplerdir. Bi insan ya siyah olmali ya beyaz.
Ne soylersen soyle anlamayan tipler. anlamadigi gibi ustune ustluk sacmalarda gel boylelerini ne yap simdi ?
bi halt olmadığı halde koltuğa oturunca götü kalkanlar.

bi halta yaramadığı halde devletten maaş alan yavşaklar.
burnu everest de olan, yılışık, yapmacık, zorla kendini sevdirmeye çalışan, ağzını yaya yaya konuşan , yalancı.
Mıymıntı
Osuruktan nem kapan
Hiç bir Boku beğenmeyen
Her şeye bir kulp takan
Nazlı
Sol şeritte tin tin tin giden.

Terk edin lan bu memleketi.
uyuşuk insan
yolda yavaş yürüyen
kitap okumayı sevmeyen
sınavda kopya vermeyen.
-ke"mal"ist, laik ve bir ayağı mezara girdiği halde dine saldıran kokoş izmirli teyze.
-ke"mal"ist laik, en vatansever kişi olduğunu iddia edip baştan ayağıya yabancı markalarla giyinn yabancı marketlerle karnını doyuran kız, erkek.
soğuk insanlardan nefret ederim. hele bir de soğukluğunun yanında burnu büyük ise nefretim iki kat artar.
Kendini begenmis, bencil, ac gözlü, kibirli, kücük daglari ben yarattim havasinda olan ama aslinda yaptigi tek seyin kiciyla daglari devirmek olan ukala dümbelegi insan tipi.
yalancı
kibirli
hemen samimi olan.
nemrut, karamsar, ukala, kaba, sinsi, uykusuz, aksi, naleet *
söyledikleriyle yaptıkları arasında fark olan, götü başı ayrı oynayan insanlardır.
dalkavuklardır . acun ılıcalı , rasim ozan , yiğit bulut , ertem şener tipi adamlar sevilmez ama parayı götürürler.
güzele "güsel" diyen insandır.
Saygısız insan. Benim en sevmediğim insan tipidir.
V harfi yerine w kullanan insandır.
egosu çok olan ve yalan söyleyen insan.
herkesle arası çok iyiymiş gibi davranan insandır.Nedense çok sinirime gidiyor sözlük.
çok sevendir efendim. sevmeyeceksin, arada sikeceksin.