bugün

Sen Yorulma, Ben Giderim,
Silahı Çekip Vurmana Gerek Yok,
Sensiz Zaten Biterim.
Seni Severken Sana;
SOrmadım ki, Danışmadım ki,
Şimdi Seni Unutmak için,
Senden Yardım Dileyeyim.
Kafanı Takma Acılar Benim içime Atar Giderim…

sevilenkızla ayrılırken söylenen sözdur.

Kendi kendime Tribe girdim. Birazdan terk edecem.
Kendine iyi bak.
Not: söylerken içim parçalandı.
Yolun açık olsun demiştim. Uzun süre oluyor ama hala aklıma. Bir diğerine de yanlışlıklar görüşürüz dedim duraksadı ve görüşürüz kib demişti
çok klişe olacak ama bende kendine iyi bak demiştim.

ama varya o anı hatırladıkça yemin ediyorum iptal oluyorum. böyle gözler dolmuş, bozuntuya da vermemeye çalışıyoruz falan. bende bir kitabı kalmıştı onu vermek için gitmiştim. dayanamazdım bende kalmasına çünkü onu gördükçe alıp okuyacaktım, alıp okudukça kötü olucaktım. velhasıl kelam verdim son sözümü söyledim ve arkamı dönüp bir yürümeye başlamam var.. resmen fondan ahmet kaya çaldı hissettim, duydum yani amk.
Senin düştüğün çukura düşmeyeceğim demiştim. Bi anlık sinirle öyle kötü konuşmuştu bana keşke yapmasaydı neyse.şükür artık sevmiyorum kimseleri ama birini sevebilmek isterdim.
"Tamam..." dedim.

Pek kısadır ama anlamı anlayanadır. Ceviz içindekini bilenedir.
"en güzel sen uyan".
"Son söz" denince sanki bir daha söz söyleme şansı doğmayacakmış gibi anlaşılmakta. Eğer öyle ise beni kapsamaz. En "son söz" diye kendime göre çevirirsem "ben senden razıyım, dilerim mevlam da senden razı gelir. Iyi geceler" diye cevaplarım.

Sonaradan not. Sevilen kız eşimdir.
Görüşürüz.

Demiştim yıllar önce şimdilerde ne gelen var ne giden aradan 4 sene geçmiş.
defol, siktir git. (gerçi sevgim kalmamıştı)
Hatırlamıyorum bile ya.En son 2 sene önce birini sevmiştim.
Hoşçakaldır efendime söylemesi kendine iyi baktır yolun açık olsundur umarım mutlu olacağın birini bulursun olur falandır filandır...
çok naz aşık usandırır .