bugün

mezeleri sevgilinin hazırladığı masada rakı içmektir. ekoseli sofra masaya serilir.
masayı o kurar sen toplarsın. hayat müşterektir sözü böyle bir anda söylenmiş olmalı.
sevgiliye fikrimin ince gülü şarkısı okunmalıdır bunu yaparken. bakınız çok işe yarar:

Fikrimin ince gülü/Kalbimin şen bulbülü/O gun ki gördüm seni/Yaktın ah yaktın beni

edit: şarkıyı entryyi yazmadan önce bir yerde duydum. ulan neydi falan derken kiraz mevsimi adlı bir dizi imiş.
bitter yiyen kiz'a teşekkürler.
Sevgiliniz çekilmeyecek duruma gelirse hoş olmayan hadise.
sevgiliniz alkol kullanmıyorsa içemezsiniz. o zaman arayacağınız muhabbet mecbur erkek muhabbeti olur.
sevgiliniz rakıya karşı dayanıksız bir bünyeye sahipse zor bir gece geçireceğinize delalettir.
Cennetten süre çalmaktır. Muhabbetin kralından sonra sevişmenin babası yaşanacaktır. Elit insan işi.
Herkese nasip olmaz. Bulunduğunda kaçırılmaması gereken güzelliklerden.
Kesinlikle yapılmalı henüz o şerefe sahip olamamakla birlikte üzerine birde bir sevgiliye bile sahip olmadığımı hatırladım.
Rahmetli müslüm gürses ve eşinin haftada bir kaç kez gerçekleştirdiği eylemmiş.
Ahhh!! bir elinde anılar ,bir elinde anasonlu beyaz..
Çok ERKEN değil mi ? DENGE bozmaya..
Ama...Ama...çok içten ÇAĞIRMIŞ...
mevsim bahar olacak. adada olacaksın. yanında sevgili önünde rakı. mis.
Sevgiliyle şarap ve kahve içmek yanında hiçtir. Evet.
Yapmayı istediğimdir.
uzun zamandır yapılmayan.
hayaldir yapılamayandır umarım bir gün yaparız.
günahtır.
Biz daha çok sevgili ile degil,sevgili yüzünden rakı içtik ama eminim bu da güzel bir eylemdir.
önce sevgili bulmayı gerektiren eylem.
Ya tekirdagli ya izmirlidir. icki icmeyi bilen tek bu hatunlar var digerleri 1. Kadehten sonra yoklar. Sonra kusmuk temizle eve tasi dur.
Barzolugun elli tonu.
içiyor olsaydım kesinlikle rakı içen bir kızla beraber olmak isterdim. zira insanı bi halı saha maçları,bi rakı masasi bi de yolculuklar tanıtır.
Neset de ister yanina.
Sakin ve huzurlu bir mekânda içiyorsanız, mezeleri de iyiyse, sevdiceğinizin muhabbeti de bal kaymaksa, konuşabiliyorsanız havadan sudan herşeyden, bir de üstüne, sesi güzelse, inceden söylemeye başlarsa, yürek titreten şarkıları, tadına doyum olmayandır.
hayalini kurduğumdur. tabi önce bir yâr gerekli bunu yapabilmem için.