bugün

iğrençtir.
sevgilinin facebookunda ekli olmaktan daha yeğdir. en azından daha asil bir ortamı paylaşıldığı için mutluluk duyulmalıdır. birbirinin duvarına bakmaktansa entrylerini okuyup fikirlerini öğrenimek daha mantıklı. biraz kısıtlama da gelebilir. küfürlü entrylere sansür getirilir. bu da işin tuzu biberi sanırım.
yaptık oldu hiç sıkıntı yok valla.
yazma özgürlüğünü kısıtlar.
tadılası duygudur. uzun boyluyum kaşlı gözlü döşü kıllıyım. aynı sözlükte sevgili olabilirim.
tehlikeli iştir. nereye ne yazacağınıza, kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz gerekir.

-hmm güzel kız yazarım ben bu başlığa.

özel mesaj(1) ; görsel elime geçme sen*.
zaman içersinde her şeye kısıtlama geleceği için, bir süre sonra neredeyse yazmamakla eş değer duruma gelir..*
kafanıza göre istediğiniz entryi girememeniz ve sözlükten yeterince faydalanamayacağınız durumdur, çekilmez öyle yazarlık.
denemeye değer bir iştir. kontrol altında tutmakta fayda sağlayacak olduğu kesindir. gerekli zamanlarda terlik işe yarayabilen bir araç olabilir şüphesiz.
gerek yoktur herseyi de bilmeyiversin.
dünyanın en boktan şeyidir lan herhalde mal mısınız ahahha.
Rahat rahat yazamazsınız.
Örneğin:

- aşkım
+ efendim tatlım
- sen bir erkek (ya da kadın) nasıl olmalı başlığına girmişsin
+ yani
- beni neden yazmadın, beni neden anlatmadın? Benim özelliklerimi beğenmiyor musun sen!

Kolay gelsin ve denemeyin der esenlikler dilerim.
olmasın denilen durumdur. -sözlükte erkeklere mi yavşıyosun lan sen! ne o nick altı. +valla aşkım ben değilim, karıştırmışlar. -sus! karmanı düşürürüm kızım senin! +sen önce dün yaptığın itirafa bak. kim o kız! -ben sözlükten istifa ediyorum lan. + bye. trolldün zaten.
Ergen cahiller yüzünden hiç keyif vermeyen bir durumdur.
bir entrysini favlamayı unuttuğunda kavga çıkmasında.
Hisli hisli şiirler döşenir, şarkılar gönderilir, nick altlarında yıkama yağlama yalama operasyonları yapılır ve her fırsatta alakalı alakasız entarilerde methiyelerle selam yollanarak diğer yazarların midelerine hidrojen bombaları bırakılır. Fuzuli eylemler silsilesi. Zart diye başlayan aşkları zort diye osuruktan bir sebeple sonlanır ve yazılanlar silinir, laf sokma yarışına başlanılır. Pişmanlıklar, kirli çamaşırlar ve intikam çabaları...

Yapmayın etmeyin, midelerimize zarar verip ardından böylesine güldürmeyin. Germeyin, kendinizi de başkalarını da.
güzel lan aslında , ortak bir şeyler yapıyormuşsun gibi. diğer vakit geçirilen internet adreslerinden veya sosyal medya sitelerinden çok daha keyifli.
bu duruma " çok iyi oluyor, sevgilimle birlikte güzel vakit geçiriyoruz kalp kalp" diyenler tişörtlerine sevgilisinin fotosunu bastıran kimselerdir açık ve net.
(bkz: sözlük kızlarının memeleri)

(bkz: eve kız atmak)

bu gibi konu başlıkları varken ve yazarların %70e yakın abazanlık çekerken yapılmayacak eylemdir.

edit: kendi açımdan konuşuyorum.
Ay tutmayın enişteleri, bulaşsınlar.

Bulaşsınlar da troll başlıklar, entryler azalsın. Hatta bir koşu gidin evleniverin. *
Ortak bir alan her zaman güzeldir.
şuan yaptığımızdır.mukemmel bir seydir fakat bazı entrylerini açıklamak zorunda kalırsın ve gircegin entryi girmeden once defalarca okursun yanlış bir sey yazdım mı diye.
Varsa guzel olur.
Var lan var, hatta aralarını ben yapmıştım.
sırf bu sebepten diğer hesabımı bırakıp bu saçma nickle yazmak zorunda kaldığım durumdur. yazdıklarımla da çok farklı bir çizgiden ilerliyorum. ezik hissettiriyor açıkcası bu hesaptan yazmak. bu Nick'i hangi kafayla aldım ben, hala şoktayım. neyse olayın özüne dönecek olursak. yazdığı takip ettiği her kişiyi stalklarım. yakın da bu hesabı da silerim herhalde.