bugün

Bal tatlısı.
Abidikgubidik, ehe.
sevgilim.
canım.
aşkım.
birtanem.
aşkitom.
hayatım.

adı uzatılarak veya değiştirilerek de yapılabilir.
ilk başta başka bir arkadaştan gizlice onun numarasını aldığımda lakabını yazmıştım ve bunu gördü sonra normal ismini yazdım. Sev. değiliz.
anan zaa.
direk ismi ile kaydederim. canım, aşkım tarzı kelimelerin sürekli kullanıldığı taktirde önemini yitireceğini düşünüyorum.
Bok kafa. Sevgiliyle aradaki samimiyete bağlı olarak değişen kayıt isimleridir.
(bkz: yok ki)
aşkım, sevgilim, bebeğim, canım vb. gibi klişe kelimelerle telefona kaydetmek istemeyen kişinin "acaba ne diye kaydetsem" diye düşündüğü sorunsaldır.
sevgilisinin numarası diye ev telefonunu kaydedip isim olarak ta sağ elim yazan bir liseli anketi.
ben aşkım diye kaydediyorum....
aşkım 1
aşkım 2
aşkım 3
(bkz: gAvat)
(bkz: rıza bacanak)

karı duymasın.
Isim Soyisim.
(bkz: Pıtırcık)
ismine sahiplik anlamı katan iyelik ekini ekleyerek kaydediyorum.

örneğin: cemrem, alim, ayşem vs.

evet. sherlock olanlar çözdü olayı.
(bkz: kaşar)
(bkz: kezban)
Telefonumda sülale haricinde tek kız o.dikkat çekiyor.yani illa özel bir isimle yazmama gerek yok.kız der geçerim *
Sadece ismi.

hayır odun değilim lan, samimiyim sadece. Millet yapmacık yapmacık şeyler yazıyor. Bakın normal "aşkım" "bitanem"lerden bahsetmiyorum. "Aşkısıı <3, yol arkadaşım, hatunum, kalbim, ciğerim, böbreğem, dalağam"lardan falan bahsediyorum. Ya bu gözler türk olduğu halde sevgilisini "my husband" diye kaydedenini gördü yemin ederim. niye peki? Niye? Listene ismiyle kaydedince değeri düşmüyor. Zaten "herşeyim" diye kaydedip bi hafta sonra ayrılıyosunuz, çok komik oluyo. He ayrıca (bkz: her şey) (bkz: yazım hatası).
Orospu diye kaydetmişliğim vardır.
Iki ismi birden,soyisim,okuduğu okul ve bölümü.

Evet o benim adımı değiştirene kadar böyle idi. Sonra utandım değiştirdim.
ruh öküzüm diye kaydetmistim zamanında. evet.
(bkz: kadınım) ne mi oldu ayrıldık.
belalım evet kroydum.
ismi, ömer.