bugün

Yemeyenin malini yerler. Demekki neymis cok seversen evlenirmissin sevgili olmazmissin. Ha dokunmaya kiyamazsin baska bi dert bunu sadece onunla onunda seninle yasamasini istersin baska bi dert. Sevisince gecer neticede.
12,5 falandım...

liseli aklı işte. sevişmek fiili de zaten mars'tan geliyor. marstan türemiş amk...
"Çok seviyorum abi sikmeye kıyamıyorum."

Yanlış şeyler bunlar.
(bkz: insan sevdiğini siker mi sorunsalı/#15874335).
ne salaklar var yahu seksi kadına hakaret algılayan silkmek dendiğinde marifet yaptığını kendini bir bok sanan beyinsiz erkek beyanı.

seks kadına bir hakaret değildir ya da seks erkeklerin tekelinde olan bir şey değildir. seks yaptığında bir kadından üstün olduğunu ona kötülük yaptığını düşünüyorsan psikolojik sorunlarınız var demektir.

seks bir kadın bir erkek tarafından yapılır iki taraf içinde yapmaktaki amaç zevk almaktır. tabi sen sevgilinle yapma git başkasıyla yap sonrada neden aldattın diyince sana kıyamadım hay senin aklına sıçayım.
(bkz: gavatlık başlangıçları)
(bkz: swinger)
Ya bi de bu sik çıktı başımıza olum tamam kızı kapmissin şirinlik yapma artık ya hahah.soks yooomoyocok kodor sovoyorom...yaa git.
"kaldıramazsan kaldırırlar gülüm..." şarkısı bu tip bir durum için de kullanılabilir.
tam tersi de sevgiliyi seks yapamayacak kadar becermektir. bir süre sekse ara verilip dinlenilmelidir.
yanlış yaptığını elbet bir gün anlayacaktır.
askm seni ögle çok seviyorum ki sevesimden sikesim geliyor.
bir fraudyen olarak konuyu el atmanın gerekli olduğunu düşünüyorum.

karşı cinse beslenen libido çocukluk döneminde anne ve babaya duyulan libidonun su yüzüne çıkmış halidir. yanı sevilen kişinin karşı cins ile seks yapmak istememesi bilinç altında yatan anne ve baba kıstası ile ortaya çıkar. bu mantık ile yenilmeye çalışılsa bile bilinç altı bunu reddeder.
kısa ve öz sevgiliye duyulan sevginin temel kaynağı anne ve baba modelleridir.

konu kilit.
o kız gider başkasıyla yatar böyle bir olay gelmişti benim değil bir arkadaşın başına.
başkalarıyla yaptığı "şekilde" seks yapamayacak kadar sevmektir o ennn fazla. ancak o zaman mümkün. yoksa insan sevdiğiyle sevişmez mi yahu.

ama nihayetinde elli türlü kink, fetiş var. sevdiceğine pluglar, tasmalar takıp tokatlayarak gezdirmek istemeyebilirsin. herkes başkasında başka bir canavarı uyandırıp, başka tenlerde başka şeyler arayabiliyor.
sevişmek bir sevgi gösterisidir. seven insan sevişir. ya da sevişmek için sevilir. her halükarda sevişilir.
sevin sevişin sevgiyle kalın...
Aşırı mallık isteyen durum.

Seviyorsam niye yapmayayım amk her anlamda bana ait olmalı, bütünleşmeliyim.
Siz seks yapmaya kıyamayın o sonra arka mahallede lap lup çat çut.
olmaz güzel kardeşim olmaz. hiç olacak iş değildir.
sevdiceğinin gönlüne aşık olduysan yüzünü de beğenmişsin demektir. dudaklarını öpmek bi gereklilik olur çoğu zaman. erkeklik ve kadınlık hormonları gayri ihtiyari devree girer. sevişmek istersin. bu his zaten karşı konulmaz birşeyken bir de sevdiğin birisiyle olması hepten haz manyağı yapar.
eğer ilk beraberlikteki acısından korkuluyosa, bi psikoloğa görün ameka. öyle şey mi olur anasını satiyim?! bu iş biyerden başlayacak! sinirlendim ya.
Dokunmaya kıyamayacak kadar sevmektir,sen dokunmaya kıyamazsın senden gider ayrılır başkasının kollarına gider.
Uçkurunuzla değil de kalbinizle sevdiğinizde anlarsınız*

Ayrıca bu durum ebediyen süren bir şey değil zamanla her şey gerektiği gibi olur.
Sadece sevişmekle bitiyorsa bu size de çok komik ya da saçma gelmiyor mu. Uğruna şiirler, şarkılar yazılan; dağlar delinen aşk sadece varoluşumuzun getirdiği cinsel istekten mi ibaret. Ya da aşkı algılayışlarımız farklı. veya aşk sürekli kusursuza ulaşma hevesiyle yanıp tutuşan insanın bu cinsel isteği başka bir görüntüde kutsallaştırması mı?
onu kaybetmekdir.
Tabi ki de insan sevgisi ile her şeyi yapmak ister. Ancak yeri gelir elini bile tutmaya kıyamaz ki insan.
comar davranisi. silkmeyi baskasina ustunluk kurmak olarak gorurler.
insan sevdigine kiyar mi amk akil var mantik var. Deli divane sevdigin kizi kim kirletmek ister evliligi dusunuyorsan elini surmezsin ciddi boyutta.