bugün

konser biletidir.
bence bir çiçektir. ki şöyle bir çiçek siz büyüteceksiniz onu. hani derler ya çiçeğe ne kadar çok sevgi gösterirsen o kadar güzel olurmuş diye.
evet bu çiçek sizin büyüteceğiniz günlerce haftalarca ona sevginizi göstererek, ona sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatarak büyüteceğiniz bir çiçek. aynı sevgiliyle konuşuyormuş gibi, sevgiliye verdiğiniz değeri ona verircesine büyüttüğünüz bir çiçek.

ne oluyor ulan bana... aman tanrım.
valla normalde sevgilim yok ancak arif in manchester a attığı golü ararken karşıma bu site çıktı. sanırım güzel bir fikir olabilir. siz değerli sevgilisi olan yazarlar için alternatif olarak kullanılabilir.

http://fibilo.com/

sizin fotoğrafınızı 3 boyutlu biblo yapıyorlar.
kalbinizi sevginizi ve şevkatinizi verebilirsiniz.
Kalbiniz ve sadakatiniz.
yarım kilo kayısı veya erik.
eğer ciddi bir ilişki içindeyseniz bir ömür mutlu bir yaşam en büyük armağandır.
"Dil"dir. Sizde onun varlığını onda sizin varlığınızı hissettiren söylediklerinizdir.
Eğer diliniz iyiyse sıkılmazsınız. Sıkılmak hayatı az etkilermiş gibi bir söylenişe sahipse de en çok etkileyen unsurlardan birisidir.
ah sevgilim ayrılmamış olsaydık da, sana sürekli aldığım o küçük gümüş takılardan gene alsaydım... başka kadınlara aldığım büyük hediyeler sonrası ettikleri teşekürler, sana aldığım o küçücük hediyelere bile sevinip gülümsemen kadar mutlu etmiyor beni... erkek olmasam ağlardım şuan...
yan yana hiç konuşmadan mutlu olabilecek sevgiyi inşa etmek.
evlenip birlikte yaşayacağınız bir evdir kanımca. evlenme teklifi de, alınmış yeni evin içinde güzel bir tektaş ile edilmelidir. böyle erkeğin kölesi olun kızlar.
Kitaptır o. Ne düşünürse düşünsün hakkınızda dert etmeyin. Alın kitabınızı ama okuması için söz verdirtin.
Eğer çikolatayı seviyorsa ona bir kutu hazırlayın.
Piyasada ne kadar cikolata markasi, cesidi varsa hepsinden birer tane alın ve koyun. Dünyalar onun olucaktir.
sutyen alın ya telsizlerinden. rahat oluyor o. sevgilinizi ne kadar önemsediğinizi de belli edersiniz hem.
Kendi ellerinizle ördüğünüz atkıdır.
Olmadığı için hiçbir şey.
Ellerinizle kurabiyeler yapın.

görsel

Netice kesin, yayalım.
saygıdır efendi.
Bence içten yazılmış bir şiir olabilir. Ya da bir mektup. Bence bu bir insandan alınabilecek en güzel ve en değerli hediye. Sonunda da salya sümük ağlardım büyük ihtimal.
Onun için Umre ve tavaf yapmaktır mescidi haramda. Kabeyi 50 kez tavaf etmek demek, inşallah insanın gecmişte işlediği tüm günahların affedilip hayatına tertemiz bir sayfa açması demektir. işte mescidi haram öyle kutsal bir yer. Bence sevgiliye verilecek en yüce hediyede bu olur.
yaşadığı ülkeye gitmeyi çok istediğimi, ancak bir türlü fırsatını bulamadığımı bilen yabancı bir arkadaşımdan, doğumgünümde kocaman bir kutu aldım.

içinde ülkenin farklı şehirlerinden, aynı şehirlerin farklı yerlerinden alınmış yüze yakın kartpostal.

her kartpostalın arkasında bir gün o ülkeye gidersem beni nereye götüreceğini, orada ne yapacağımızı, ne yiyeceğimizi, oranın neden önemli olduğunu ve beni neden oraya götürmek istediğini anlatan notlar.

bir postacı yüzümü ancak bu kadar gülümsetebilirdi.

bir insan, binlerce kilometre öteden ancak bu kadar yakın olabilirdi.

ve bir hediye ancak bu kadar değerli olabilirdi.
nergis çiçeği.
Papatya çiçeği veya bir şiir kitabı. Ya da içinde kurutulmuş papatyalar olan bir şiir kitabı. Vs. Vs.
her yöne 10.000 sms
20gb internet paketi.
1000 dakika her yöne.
Sevgiliye verilecek en güzel hediye hediyesiz uzun bir zaman sonra en basitinde bir gül almak. Emin olun bu onu uzun bir süre götürecektir.