karşı bir takımı (mesela beşiktaş ya da galatasaray) tutulduğunda baya bir sorun oluşturabilecek durumdur,ama karşı tarafta fenerbahçeliyse sorun olamayacaktır.
sevgiliyi bafilemeye hazırlık eyleminin ilk aşamasıdır. zira fantazide sınır yoktur.
ayrıca:
(bkz: fair play kazansın)
bir cimbomlu ve bir beşiktaşlı için en büyük fantezi olsa gerek

(bkz: gecesini düşün aga kız giymiş üstüne o formayı sendede siyah beyaz forma)
sevgiliyi havaya ucurtur. yeni sezon mavi forma alsa mesela sevgili, fena olmaz hani.
bir sevgilim olsa, saçları sarı olsa, forması çubuklu olsa..
ikimizde mutlu mesut olurduk heralde.
öfff yeni sezon formasıysa hele ; sevgiliyi kucağa alıp havalara atmayla sonuçlanması gereken durumdur...

(bkz: istiyorum lan)
hediye eden başka takım taraftarı ise on numara hareket olur. yapılmıştır, yapılmasıda tavsiye edilir.
sevgili gs li ise ayrılmak istemektir.
fenerbahçeli olmasına rağmen ben forma giymem diye mal bir cevap vermişse bi b.ka yaramayan hediyedir. devam eden günlerde lan keşke vermeseydim demeniz olasıdır. *
galatasaraylı ise kavga nedenidir. fenerli ise hoş bir hediye olabilir.
Sevgiliye futbol ruhunu aşılamaktır.
sevgili erkekse, fanatik fb li ise, yeni çıkan formalardan daha edinmemişse ve en kısa zamanda alma gibi bir planı varsa güzel olur, iyi olur, çok da güzel iyi olur.ama bu saydıklarımın aksi durumunda, sevgiliye alınan fb formasının ve o ilişkinin akibetini düşünmek bile istemiyorum.
(bkz: sevgiliyle aynı takımı tutmak)
(bkz: gol sonrası öpüşmek)
Bunu bana yapsalar evlenme teklifi sayarım. Bi de sırtına kendi soyadını yazarsa guduuvvv.
Küfürdür.
bir fenerli olarak yapmak istediğim olaydır.buraya yazıyorum. başka takımı tutuyorsa bile giy ulan deyip giydireceğim de.
Bana büyük bir 'ahhhh!' çektirendir.

Ulan havalarda uçardım beee!
Yeminle ağlardım sevinçten..

--küçük emrah ayakları mode on--

bir forma alanımız bile yok...

--küçük emrah ayakları mode off--
başına çalınır.
galatasaraylıya alınmaması gerekenlerden biri.